PR Lover/ Consultant Aktuální

KINDRED.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Baví tě lidi, média a technologie a dokážeš si představit, jak je chytře propojovat v PR, ať už je klient kdokoliv?

Proč s námi?

Věříme, že budoucnost marketingu je v kreativním propojování dat a technologií. Z našich 70 lidí nejsme všichni technologové, ale rádi hledáme nové cesty a možnosti, a je jedno jestli to budou datové projekty pro Mercedes nebo právě PR, social, eventy nebo práci s influencery. Chceme dělat chytré a funkční koncepty, ať už jde o data, content nebo akce pro novináře. To jsme my. A ty?

Baví tě, když můžeš ovlivnit vznik něčeho nového a pracovat při tom se super týmem ve svém oboru? Máš aspoň drobné zkušenosti s psaním, eventy, media relations a chceš se v té oblasti ještě víc naučit a rozvíjet se? V PR jsme hodně rozličný a silný desetičlenný tým, od kterého se můžeš hodně naučit, a kterému, věříme, můžeš také hodně přinést. 

Vždy se říká, že firma je taková, jaký je její šéf. Podívej se, jak to má ten náš, Michal Nýdrle:
https://mladypodnikatel.cz/michal-nydrle-kindred-group-punk-neni-cesta-jak-udrzet-kvalitni-lidi-t33692

Koho hledáme?

 • Někoho, kdo má zkušenosti s PR, media relations nebo/i redakční prací.
 • Zvědavce, co má neutuchající zájmem o PR, reklamu, média, marketing a business.
 • Psavce, kdo má prokazatelnou zkušenost s psaním pro komerční klienty/agentury, dělá mu/jí to radost do morku kostí a má češtinu v drápech - gramaticky i stylisticky.
 • Organizačně schopného a komunikativního člověka, co zvládne lecjakou situaci s úsměvem a nadhledem.
 • Toho, kdo má rád moderní trendy a technologie.
 • Nebojsu, ktery se nezalekne organizace eventu a press tripů.

Na co se můžeš těšit?

 • Tvým úkolem bude společně s týmem rozvíjet, koordinovat a dotahovat PR strategii pro různé spektrum klientů. 
 • Budeš mít na starost menší i větší články o aktuálních trendech v mediích a reklamě, o datech...takže psaní, škrtání, psaní, psaní, rozhovory a videa.  :)
 • Spolupracovat s lidmi se socialu, influencry a digitálu nebo obsahové produkce. K ruce budeš mít zkušené parťáky, kteří tě hlouběji zasvětí do PR světa, do práce s klienty, influencery a celým týmem.
 • Budeš pomáhat organizovat tiskovky, komunikovat s klienty, novináři, dodavateli a influencery.

Co tě u nás čeká?

 • Skvělý tým profíků, kteří se rádi podělí o své know-how a otevřené přátelské a mezinárodní prostředí bez složité hierarchie, ve kterém můžeš ukázat, co v tobě je a prosadit si cokoliv budeš chtít. Přístup k vedení firmy a týmu budeš mít prakticky každý den.
 • Vzdělávání ve skupině, v týmu & certifikace a rozvoj podle potřeby. Naučíš se toho spoustu o datech, online marketingu a mezinárodní spolupráci. 
 • Volnost v práci s trendy & nápady. Máme rádi lidi, co chtějí inovovat!
 • Kindred Office na Smíchově, plný skvělých lidí, psů, jídla a všeho, co potřebuješ k práci a šťastnému životu v práci i mimo.
 • Možnost Home Office a dalších flexibilit. Plus 5 týdnů dovolené po prvním roce s námi. 

Tak co, chytlo tě to? Pokud ano, tak pojďme rozvíjet naše relations a pojď s námi na kafe. Napiš!

Těšíme se na tebe!

Markéta & Tomáš

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Kindred s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů. Pokud chcete odebrat z naší evidence, napište na jobs@kindredgroup.cz.

KINDRED.

Jsme Kindred. Nový typ agentury, která propojuje kreativitu, data a technologie.

Vznikli jsme spojením digitálních agentur Nydrle, Inspiro a Nurun. Tři firmy, tři specializace, 15 let zkušeností s marketingem. Od roku 2018 fungujeme pod značkou Kindred a společně se věnujeme největší businessové výzvě současnosti: digitální transformaci.

Naše práce je založena na znalosti technologií, detailní analytice, práci s daty a nekompromisní exekuci. Nejsme strozí dataři ani kreativci s hlavou v oblacích. Naše síla je v orchestraci jednotlivých disciplín a vytvoření komplexních řešení. Ať jde o personalizovaný e-mailing, reklamní kampaně, weby, komunikaci na sociálních sítích nebo robustní technologická řešení, která mění samotnou podstatu businessu našich klientů.

Je pro nás hračka získávat zkušenosti a know-how od odborníků z celého světa, protože jsme se stali součástí Publicis Groupe, třetí největší komunikační skupiny na světě. Díky tomu se navzájem inspirujeme a hrajeme si s nejnovějšími technologiemi. Ale žádné strachy, zůstáváme samostatnou jednotkou s vlastním managementem. Jsme flexibilní a každý má možnost se prosadit - i ty.  

Rozhodně tě u nás nečeká nuda a stereotyp, protože mezi naše klienty patří velké korporace i menší lokální značky. Projekty, na kterých naše parta pracuje, nás zkrátka baví a dávají nám smysl. Chceš se učit a máš chuť realizovat svoje cool nápady? V tom případě jsme na jedné lodi! #kindredspirit

A kde nás najdeš? #KindredOffice se nachází v bývalých tiskárnách v Drtinově ulici na Praze 5, pár kroků od Arbesova náměstí, takže se k nám snadno dostaneš tramvají i metrem. Na nic nečekej a dej nám o sobě vědět!

Co by vás mohlo zajímat?