iOS Developer Aktuální

Etnetera a.s.
Praha 7
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Co budeš dělat?

Můžeš se těšit na programování v nejmodernější jazycích (Swift) na velkých mezinárodních projektech. Máme za sebou technologicky náročný vývoj sázkové aplikace pro Fortunu, graficky vymazlenou tabletovou aplikaci pro podporu prodeje Škoda Auto nebo aplikaci pro sledování videí Prima Play využívanou nejen u nás, ale i v zahraničí. Pravidelně budeš dělat codereviews, obhajovat kód, získávat a sdílet know-how. Vyzkoušíš si různé technologie – např. programováni pro chytré hodinky, televize, augumentovanou a virtuální realitu. Pokud se chceš o své zkušenosti podělit s více lidmi, pořádáme interní i externí eventy. Největší akcí je pravidelné setkávání mobilních vývojářů mDevTalk.
Bez čeho se u nás neobejdeš?

Žiješ pro (mobilní) technologie a nebojíš se novinek? Tak to jsi náš člověk! Jestli se rád učíš a neztrácíš se v neprobádaných vodách nejnovějších vychytávek, bude tě práce bavit.


Jaká je za tuto práci odměna?

Odměnu nastavíme podle tvých schopností a zkušeností, značku počítače a mobilu si vybereš sám/a a v práci na tebe bude čekat polohovací stůl.  Kromě výplaty dostaneš stravenky, příspěvek na jazykové vzdělávání a seznam dalších benefitů, které si sestavíš na míru.
Zaujali jsme tě? Máš ještě nějaké otázky? Pojď zjistit, jestli jsme na stejné vlně a ozvi se nám. Určitě ti odpovíme!  


Etnetera a.s.

Etnetera a.s. vyvíjí a provozuje technologicky inovativní projekty v oblasti zakázkového vývoje webových a mobilních aplikací. Etnetera je hrdým členem Etnetera Group. V případě zájmu o spolupráci, se na vás těšíme u nás v Holešovicích nebo pište na vitej@etnetera.cz.


Tvoř & Boř

Zbourej stereotypní představy o programátorech. Nabízíme ti kreativní práci, která má smysl.

Sex & Drogy

...Ti v pracovní době nenabídneme. Přesto zažiješ rock'n'roll. Zapomeň na příručky procesního řízení a korporátní styl jednání.

Učit se & Učit se & Učit se

Pro vývoj používáme open source řešení. Znalosti sdílíme mezi sebou i v komunitách. Inovujeme, abychom ustáli změny trendů na trhu.

Dort & Třešnička

Nestačí nám splnit zadání. Klienti si váží důležitých detailů, které k výsledku přidáváme. Zrealizuj s námi svoje nápady.

Smích & Hřích

Ironie, sarkasmus, politicky nekorektní humor? O pravidelný přísun hříšné zábavy se stará náš politruk Pajda. Podívej se na náš YouTube kanál!

Klient & Ty

Budujeme dlouhodobý vztah s klientem. Stojíme mu po boku, když lítají třísky. Sedíme u něj část své pracovní doby.

Multi & Kulti

Protože nemáme genderové, rasové, národnostní, sexuální, náboženské ani jiné předsudky, je náš kolektiv přepestrý.

Home & Office

Píchačky u vchodu nehledej. Tvá pracovní doba závisí na dohodě s týmem. Užij si volnost a důvěru od první chvíle.

Běh & Naboso

Přijeď do práce na kole nebo se pojď před obědem proběhnout. Fandíme sportu i chození naboso. Netrap se v kravatě a polobotkách.

#zmrdfree

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku