Head Of Business Intelligence Aktuální

Bonami.cz
Praha, Praha 8
Zaměstnanec
Full-time

Do Bonami management týmu hledáme šéfa BI týmu, který nám pomůže nabídnout našim návštěvníkům správné zboží ve správný čas, správným kanálem a pomůže s odstraňováním překážek v nákupním procesu, aby dokončili nákup u nás. Pomůžeš nám dál úspěšně budovat firmu na 5 trzích CEE s cílem dosáhnout letos 1,5 mld obratu.

Chceme do týmu ideálně samostatného, zkušeného analytického člověka s businessovým přemýšlením, který má ideálně zkušenosti s internetovým marketingem, UX, A/B testováním,  a určitě s vedením lidí a spoluprací s vývojovým týmem.

 

VÝZVY, KTERÉ NA TEBE ČEKAJÍ

 1. Rosteme o desítky procent ročně a to hlavně přes nové zákazníky. Pro další efektivní růst se ale potřebujeme více zaměřit na naše stávající zákazníky. Hlavně potřebujeme zvýšit frekvenci nákupu.
 2. Klesá nám mailing, který je pro nás klíčový non-performance kanál a je potřeba s tím něco udělat.
 3. V performance marketingu využíváme mnoho strategií cílení, ale využití RFM nebo jiných sofistikovaných segmentů nám zde ještě chybí. Chceme optimalizovat kanály podle návštěvnického/zákaznického chování.
 4. Potřebujeme optimalizovat nákupní proces a zvýšit CR do objednávky.
 5. K datům se dostáváme dlouho, přecházíme na Keboolu, abychom z nich vytáhli maximum.

 

HLAVNÍ ÚKOLY PRO TEBE

 1. Roznakupovat naši databázi cílenou komunikací a nabídkou a chytrou incentivizací zákaznických segmentů.
 2. Testovat a optimalizovat cílenou komunikaci - vytvářet scénáře na webu, scénáře automatických e-mailů a využívat pokročilé funkce pro posílání newsletterů, kterých posíláme 40mil. měsíčně.
 3. Vytvořit segmenty zákazníků i pro efektivnější výkon performance marketing týmu.
 4. A/B testovat komunikaci na webu v nákupním procesu, zvyšovat CR mezi jednotlivými kroky v zákaznické cestě.
 5. Pomoct s přechodem na Keboola.
 6. Uřídit a případně doplnit tým (analytik).

 

CO BUDE TVŮJ DENNÍ CHLEBA

 • Zorientovat se v datech, která máme a hlavně umět si správná data získat.
 • Vytvářet na základě dat testovatelné hypotézy a efektivně je A/B testovat.
 • Otestované hypotézy předat do vývoje/marketingu k realizaci.

 

JAKÝ PROFIL ČLOVĚKA IDEÁLNĚ HLEDÁME

 • Znáš webové nástroje a jsi schopen/schopna si je sám/a nasadit a využívat.
 • Jsi zvědavý/á a hladový/á - hledáš cesty jak neustále zlepšovat výsledky.
 • Jsi schopný/á uřídit priority sobě i týmu.
 • Umíš si sestavit vlastní segmenty na základě chování zákazníků.
 • Máš zkušenosti se sestavením RFM analýzy i LTV (Life-Time-Value) zákazníka.
 • Ovládáš nástroje a máš zkušenost s A/B testováním na webu i mimo něj a s laděním CR na webu.
 • Znáš GTM, MySQL, PowerBI, R-ko je výhoda.
 • Zkušenosti s Keboola jsou taky výhodou.
 • Měl(a) bys mít zkušenost s vedením týmu a hledáním kvalitních lidí.

 

PROČ DO BONAMI

 • Protože chceme udělat skvělé věci pro zákazníka a vybudovat opravdu kvalitní e-shop v našem segmentu, a zároveň vytvořit firmu se skvělou firemní kulturou, kam prostě budeš chodit rád/a. Zatím se nám to daří. Nečekej, že být u nás v managementu znamená být něco víc než ostatní nebo že se tady na něco hrajeme. Tady by to neprošlo. Na lidi a jejich chování máme ty nejvyšší nároky.

 • Protože si myslíme, že jsme fajn balanc mezi něco jako start-upem (kde můžeš rychle měnit věci a vidět jejich výsledky) a supr funkční etablovanou firmou (kde jsou vytuněné procesy a jasné zodpovědnosti). Jsme takový “grown-up”, co se na nic nehrá a zároveň ví, že je co zlepšovat.

Víc o naší firemní kultuře si můžeš prečíst tady: https://www.cocuma.cz/company/bonami/

 

POKUD TĚ TO ZAUJALO, NAPIŠ NÁM! PRAKTICKÉ DETAILY SI ŘEKNEME RYCHLE PO TELEFONU A POKUD SE V ZÁKLADU POTKÁME, RÁD SE S TEBOU POTKÁ I NÁŠ CEO DAVID.
Těšíme se! :-)

Bonami.cz

Už téměř 5 let denně inspirujeme naše uživatele krásným nábytkem a doplňky do domácnosti a každý den lovíme nové kousky. Přinášíme inspiraci ze světa designu, s radostí podporujeme lokální umělce a s nadšením uvádíme v život nápady, které dělají Bonami místem s nezaměnitelnou osobitostí.

Bonami bylo založeno v České republice v roce 2013 s cílem nabídnout inspiraci i hezké a kvalitní​ home&decor produkty za dostupnou cenu. Obojí se podařilo, proto se postupně rozrostlo do dalších 3 zemí - Slovenska, Polska a Rumunska. Kromě kampaní plných neokoukaných produktů a čerstvé inspirace si dnes můžete ulovit také tisíce hezkých kousků skladem, a to od malých dekorací a doplňků až po velký nábytek.

Děláme z tvoření hezkého domova zážitek a pomáháme zákazníkům s výběrem kousků, které dají jejich bydlení nový rozměr. Osobní a přátelský přístup je nám vlastní a prolíná se vším, co děláme. Pojďte se přesvědčit sami :-)

 

Jak chápeme naše poslání aneb PROČ jsme tady:

V Bonami sníme o hezčím světě. Ten je podle nás o hezkých věcech, které dělají každý den radost a dobrou náladu, i o hezkých vztazích a čestném a slušném chování. To jsou věci, za které podle nás stojí bojovat, a tak jsme se do toho pustili.

Spokojený zákazník a zhezčování jeho světa je pro nás na prvním místě.​

Věříme, že tuto roli plníme dobře, o čem svědčí i náš obrat 700 mil. Kč. v roce 2017.

Neustále rosteme a pořád jsme fajn parta s týmovým duchem, která se těší, o koho dalšího se rozroste. V našich krásných kancelářích v pražském Karlíně, které nám vyzdobily kousky z Bonami a ilustrace umělců Tomski&Polanski, je pro nadšené lidi místa i dobré kávy Doubleshot dost!

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku