Manual tester / QA engineer pro legaltech startup Aktuální

SingleCase
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Externě

V SingleCase propojujeme právo a IT. Dodáváme chytré právní nástroje advokátům a firmám. Stavíme největší evropský legaltech a zdvojnásobujeme produktový tým.

Hledáme skvělého testera nebo testerku, před kterou se žádný bug neschová. Potřebujeme systematického a pečlivého analytika a zároveň komunikativního člověka - problémy bude na denní bázi diskutovat s vývojáři.
 

V čem nám můžete pomoct v roce 2019:

  • Připravit testovací scénáře a realizovat průběžné testování nově vznikajícího klientského portálu pro výměnu dokumentů mezi advokáty a firmami
  • Testovat vznikající integrace služeb třetích stran (český katastr nemovitostí, německý systém na komunikaci se soudy nebo elektronické podepisování dokumentů s pomocí české občanky i blockchainu)
  • Testovat novou hybridní aplikaci integrující SingleCase s Wordem a dalšími desktopovými aplikacemi
  • Ve spolupráci s kolegou, který připravuje automatizované testy, pokrýt 100% aplikace testovacími scénáři
  • Standardizovat akceptační testování vývojových sprintů
     

Co od vás potřebujeme:

  • Zažitý proces testování (od strategie po checklist typických chyb) a dokumentace chyb (popis reprodukce, screenshoty, akceptační kritéria nesmí chybět v žádném tiketu)
  • Samostatnost a odpovědnost - hlášené problémy i jejich náznaky si budete sami vyhledávat, analyzovat, reprodukovat a bude-li to potřeba, lobovat za jejich přednostní řešení
  • Zkušenosti s automatizací testů výhodou


Testovat budete aktuálně dva - začnete od píky a budete testovat nové tikety implementované ve dvoutýdenních sprintech. Budete v kontaktu s vývojáři i technickou podporou - každý reportovaný bug půjde přes vás pro jeho reprodukci.

V týmu je nás 20 a rychle rosteme. V kancelářích máme kytary, dětský koutek, misku pro psa. A buvola. Stavte se k nám na kafe - budeme se těšit.

SingleCase

SingleCase jsme založili, protože trh právníků a právních služeb je posledním, kde je z hlediska IT totální tma.

Do právního světa přinášíme světlo - spravujeme advokátům spisy, hlídáme finance a učíme je pracovat s moderními technologiemi. Plánujeme propojit právníky a jejich klienty, aby si mohli sdílet dokumenty a informace k případu. Věříme, že tím právníkům umožníme poskytovat lepší služby svým klientům.

Jak na tom jsme?

V roce 2018 jsme vyrostli na 230 právních kanceláří v Česku a na Slovensku a stali jsme se jedničkou na trhu. Rozšířili jsme se do Rumunska, kde máme první klienty. Začátek roku 2019 jsme oslavili novou kanceláří - cílem je letos otevřít první pobočku v Západní Evropě.

Jsme projektem skupiny Creative Dock.

Co by vás mohlo zajímat?