Příležitost pro Java developera - seniora + juniora Nový

INSPIRE CZ s.r.o.
Brno
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Přidej se, má to smysl!

Ano…smysl, hrdost, ocenění, radost a svoboda v práci - to nás vystihuje…a taky jedinečné produkty a spokojenost zákazníků. V INSPIRE děláme weby a aplikace už 15 let.

Jeden z našich produktů se jmenuje CLUBSPIRE a pořídili si ho již více než 300 sportovních klubů, wellness a posiloven v ČR. Přinášíme užitek nejen majitelům sportovišť, ale i více než 250 000 uživatelům a jsme tak jedničkou na našem trhu v tomto segmentu. Systém je komplexní a řídí vše od evidence vstupů, přes pokladní a skladové hospodářství, až po výstupy pro vedení. Nabízíme  desktopovou, webovou a mobilní aplikaci pro Android i iOS. Desktopová aplikace má i prostředí pro ovládání dotykem. Řešíme také přístupové systémy přes turnikety a čtečky. Komunikujeme s řídícími jednotkami pro solária či světla na kurtech. Vše výše uvedené klientům šetří peníze, čas i lidské zdroje.

Pro tento tým hledáme posily - Java Developery - seniora i juniora

Pokud jsi už zdatný kodér, budeš mít možnost povytáhnout laťku našeho kódu zase výše. Budeš vidět, u nás určitě nezapadneš. Oceníme tvou znalost v oblastech:

 • objektový vývoj JAVA EE

 • výbornou znalost nějakého z frameworků (Spring MVC, EJB, RxJava, Swing, ...)

 • základní znalost technologie jsp

 • zkušenosti s psaním SQL dotazů

 • uvítáme znalost webových služeb (SOAP, REST) a orientace v UML

 • uvítáme znalost FrontEnd (HTML, CSS, JavaScript, Ajax) a zkušenosti s ladícími a měřícími nástroji

 • znalost a aktivní používání testovacích frameworků

 • uvítáme zkušenosti s vývojem mobilních aplikací (Android i iOS)

 • zkušenosti se správou operačních systémů (Windows, Linux, Mac OS)

 • zkušenosti s využíváním a CI/DI nástroji

 • základní orientace v HW

 • zkušenost s java web. containery a aplikačními servery (jboss, tomcat, ...)

 • výhodou je znalost nějaké skriptovacího jazyka (bash, python, …)

Pokud s Javou začínáš, naučíš se to podstatné – kromě jiného psát čistý a bezpečný kód, přemýšlet prakticky a vidět výsledky své práce v praxi. Jako základ potřebujeme, abys

 • měl zkušenost s objektovým vývojem JAVA EE

 • měl základní znalost frameworků (jako Spring MVC, Swing, ...)

 • měl základy jazyka SQL

U nás je příležitostí spousta. Jen si vybrat.

Přidej se! Tvá židle čeká v jedné z oddělených kancelářích, a tak se nebudeš choulit někde za paravánem v open space. Postaráme se o to, abys dále rostl – odborně i lidsky. Uvidíš výsledky své práce. Sáhneš si nejen na kód, ale i na hardware, který se systémem spolupracuje. Můžeš se podílet na analýze přímo u zákazníka, abys viděl, jak to pak vypadá v praxi a měl tak kontakt s realitou. A tak uvidíš celek - tvá práce nebude jen kouskem v nějakém neznámém systému. Prostě když děláme, tak naplno, ale stejně tak se rádi bavíme, zajdeme na pivko nebo někam na kus řeči, někdy nám tady zaštěká pes - prostě pohoda a rodinná atmosféra.

Tak se rozhodni pro změnu a ozvi se!

INSPIRE team

INSPIRE CZ s.r.o.

Jsme INSPIRE a děláme weby. Parádní weby. Weby s přesahem. Velké eshopy nebo portály, na které si můžeš sáhnout. Děláme to pořádně, abychom se pod každý projekt mohli hrdě podepsat a večer se tím pochlubit kámošům v hospodě.

Přes 15 let zabývá tvorbou webových aplikací na míru, jejich správou, marketingem a další podporou. Jsme schopní dodat od malého webu až po komplexní systém s desítkami jazykových mutací, synchronizacemi do účetních systémů, komunikaci s externími službami a podobně. Našim klientům taky radíme, jak má jejich web vydělávat a jak si vybudovat stabilní byznys nejen v České republice. Dále se zabýváme vývojem rezervačního systému CLUBSPIRE, který funguje ve stovkách sportovních center ke spokojenosti klientů. A mimo to jsme také autoři platformy WEBSPIRE, která stojí na Nette a dodáváme ji do dalších agentur v Brně a Praze. A kdyby tě přeci jen zajímalo ještě něco dalšího, můžeš se podívat na pár z našich nedávných projektů:

Co by vás mohlo zajímat?