Senior Software Developer /60tis - 120tis Kč/ Aktuální

Turing Technology
Brno, Prague 6
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

CryptoMood - To je názov nášho najnovšieho produktu, ktorý nám náhodne vyrástol pod rukami a nakoľko sa teší veľkej obľube testerov a investorov, rozširujeme naše kruhy o ďalších vývojárov.

Ide o aplikáciu s umelou inteligenciou a prepracovanými NLP/NLU algoritmami pre automatizované vyhodnotenie správ a nálady na trhoch najmä tom kryptomenovom. Produkt ešte nie je vonku a máme naň už niekoľko B2B klientov. B2C verzia vyjde vo forme desktopovej aplikácie, iOS a Android appky.

CryptoMood je spinoff materskej spoločnosti Turing Technology, kde nás momentálne je skoro 20 a hľadáme medzi nás niekoho pre koho práca nie je iba povinnosťou ale záľubou. 

Nikdy Ťa do práce nútiť nebudem, nebudem sa Ťa snažiť umelo motivovať ale budem sa snažiť aby ťa práca bavila a napĺňala takisto ako aj nás ostatných a bude mi záležať na tom, aby si sa rozvíjal a zlepšoval. A samozrejme dostaneš slušne zaplatené a do 5-teho dňa v mesiaci.

Technologický stack je postavený na najmodernejších technológiach s princípmi 12factor app ( https://12factor.net/ ) a kvôli performance je majorita codebase v Go a Cpp. Kód je zdokumentovaný, architekturálne sme si dali na ňom veľmi záležať, predchádzal mu návrh prototypu v Pythone a dlhé mesiace výskumu.
Všetky nody aplikácie bežia v dockeroch pod kubernetom s CI/CD takže deployment riešiť nemusíš.

V našom teame sú odborníci na AI a ML s minimálne jedným doktorátom z umelej inteligencie. Vzorok teamu si môžeš prehliadnúť napríklad tu: https://cryptomood.com/#team

Ak nepracuješ v Go tak nevadí, naučíme ťa. Každý utorok máme techtalky kde sa formou kurzov a prednášok ďalej vzdelávame. Standupy, scrum, code-reviews a sprinty sú samozrejmosť.

Ak Ťa to zaujalo, napíš nám.

S pozdravom,

Amir Mamaghani
Founder & CTO @ Turing Technology

Turing Technology

Jsme malá technologická společnost a naší specialitou je vývoj softwarových řešení na zakázku pro finanční instituce, makléře a fondy. Kromě FinTech řešení pracujeme i na mnoha mimořádně zajímavých projektech, které si důkladně vybíráme podle zajímavosti. Záleží nám na příjemném a pozitivním pracovním prostředí a podněcujeme jednotlivce v jejich tvůrčím myšlení a v problem-solvingu.

Zde se v Turingu zaměřujeme na překonání statusu quo, v skratce - Řešíme FinTech problémy, které v ČR řeší málokdo a za našimi řešeními je kromě sexy kodu i věda.

 

Náš tým programátorů, výzkumníků a vědeckých pracovníků se zaměřuje na problematiku kódování, vývoj softwaru, impozantní digitální architektury, čistý a krásný kód, detailní rozhraní UI a UX a návrh inovativních řešení. Vezmeme vize klientů a přeměňujeme je na skutečnost. 

 

Jak to u nás vypadá?

Máme společné pondělní snídaně z Rohlík.cz, pravidelné team-buldingy a firemní akce, přes léto pracujeme z pláže a v zimě v příjemné chatě na Alpských svazích. V kancelářích máme multimediální koutek, Xbox či PlayStation, stále plnou ledničku a #DrinkBar k dispozici 24/7.

Naše organizační struktura je plochá, takže CEO můžeš narovinu říct, když máš toho za den dost a chceš jít domů, případně si na týden dát homeoffice.

Pokud se chceš dozvědět více, přijď nás podívat. Kanceláře máme v samotném centru Brna.

 

Na čem pracujeme?

Mnoho z našich řešení podléhá přísnému NDA, ale obecně pracujeme na systémech a řešeních pro brokery, banky a finanční instituce. Mnoho z nich zahrnuje systémy využívající umělou inteligenci, zpracování přirozené řeči, algoritmizace ale aj obecné řešení jako "internet banking" či nástroj pro komunikaci s trhy a mnoho jiných.

 

Máte nejaké produkty?

Donedávna jsme se specializovali pouze na vytváření systémů na míru, avšak momentálně pracujeme na vlastní obchodní platformě a její technologickému ekosystému, kde spojujeme všechny naše zkušenosti a technické dovednosti.

Co by vás mohlo zajímat?