Technical Project Leader / Project Manager Aktuální

VSHosting
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Jsme VSHosting, technologická firma s mladým „start-up duchem“, bez korporátního bullshitu, ovšem bez porodních komplikací, se kterými se startupy potýkají. Jsme finančně soběstační, existujeme 12 let a raketově rosteme a připravujeme se na spuštění nových služeb pro zahraniční trhy. Intenzivně pracujeme na nových unikátních cloudových platformách (např. na službě Zerops). Postavili jsme vlastní budovu s datovým centrem ServerPark, která je nejmodernějším datacentrem v ČR a chystáme stavbu druhého datacentra ServerPark DC2.

Hledáme člověka do nového týmu, který se bude věnovat koordinaci realizace nových serverových služeb pro zákazníky. Jde o unikátní zajímavou práci s výrazným přesahem do technologií, zahrnuje komunikaci s klienty a je vhodná pro ty, kteří rádi organizují, koordinují a mají ve všem pořádek.

Jak bude vypadat tvoje náplň práce?

  • Budeš pomáhat obchodnímu týmu s technicky složitějšímu případy (pre-sales).
  • Budeš pracovat na koordinaci a projektovém řízení realizace a migrace větších managed klientů (managed clustery) – velké e-shopy či jiné velké projekty.
  • Budeš dohlížet na koncepční provoz nad těmito velkými klienty – aktualizovat dokumentaci, komunikovat s klientem, technickým provozním týmem a obchodníky ohledně doporučení zlepšení infrastruktury a budeš koordinovat všechny mimořádné akce (upgrade infrastruktury apod).

Co od tebe očekáváme:

  • Znalost Linux a databázových serveru – MySQL/MariaDB, MongoDB, elasticsearch.
  • Zkušenosti z clusterováním a balancováním provozu.
  • Zkušenosti s Dockerem, webservery a pokročilé znalosti se síťováním.

Co ti můžeme nabídnout?

  • Dostaneš se k zajímavým projektům a technologiím.
  • Dáme ti vizi tvého růstu a růstu firmy. Budeš důležitým prvkem naší firmy.
  • Pohodová atmosféra, chození na pivo se šéfem a kolegy.
  • Zajímavé finanční ohodnocení a růst finanční odměny okořeněný o success fee dle úspěšnosti a spokojenosti klientů.
  •  stálé občerstvení, nápoje, snídaně, ovoce, zelenina, energeťáky, pizza & donut & burger days, čas od času společné večere v Ambiente a až budeš senior, tak klidně i auto a bydlení s úklidem ;-).
  • Multisport kartička a pokud se ti nechce nikam chodit, tak máme fitko i ve firmě, včetně boxovacího pytle.
  • Žádné nesmyslné porady, dresscody a jiné korporátní „vymoženosti“, které do moderní IT firmy nepatří.
  • Zahrada s grilem přímo u datacentra.

Pokud jsi to dočetl až sem a chceš se stát členem týmu, napiš nám. Neformálně se u nás potkáme, podíváš se, jak to u nás vypadá, popovídáme si u kávy a pokud nás zaujmeš a my zaujmeme tebe, můžeš od nás odejít rovnou s pracovní smlouvu bez průtahů.

VSHosting

Staráme se o tisíce internetových serverů z celého světa, kterým zajišťujeme kompletní servis formou managed serverových služeb. V současné době jsme největším poskytovatelem služeb tohoto rázu v České republice a na Slovensku; k dnešnímu dni přesahuje počet našich významnějších projetků 3 000. Základem je špičkové technologické zázemí. Naše datacentrum je jedním z nejmodernějších ve střední Evropě, jsme členy v největším datovém výměnném uzlu DE-CIX a poskytujeme 24/7 podporu linux administrátorů. Moderní datacentrum ServerPark nabízí unikátní pracovní prostředí třeba právě pro vás.

Chcete se podílet na celosvětové expanzi firmy, která provozuje moderní datacentrum se špičkovou infrastrukturou, je největším poskytovatelem managed služeb v regionu a navíc vyvíjí unikátní produkt s globálním dopadem? Brány VSHostingu jsou otevřeny, tak využijte jedinečnou možnost stát se součástí našeho týmu!

Svoje zaměstnance si hýčkáme.

Ptáte se co je esencí našeho úspěchu? Především spokojený, fungující tým. Dbáme na pohodlí a zájmy našich zaměstnanců, a tak vedle venkovního BBQ prostoru s wifi, kde budete mít možnost pracovat, najdete uvnitř našeho moderně zařízeného ServerParku klimatizované kanceláře, plně vybavenou kuchyň a v neposlední řadě fitko, kdyby se vám zachtělo pohybu. A co takhle obědy a nápoje každý den na firmu? I takové benefity nabízí práce pro VSHosting. Pravidelné teambuildingové akce jsou samozřejmostí.

Míříme dál a výš.

Svou kapacitou a standardem provedení jsme se stali první českou firmou s internetovými hostingovými službami, která cílí do globálního dosahu. Aktuálně naše služby expandují do USA a Jižní Ameriky.

Připojte se k nám!

Podívejte se na naše kariérní stránky rostemespolecne.cz a zjistěte více :)