Adobe Targeting Lover Aktuální

KINDRED.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Ahoj!

Dáváš si rád/a do věci do souvislostí a když to dává smysl, tak je to super? Jsi pečlivý/á a dvakrát si po sobě vše zkontroluješ? Domluvíš se obstojně anglicky? Pokud ano, tak bychom si mohli rozumět.

Vyhráli jsme tendr pro Daimler Mercedes a postavili jsme pro ně hub, ve kterém zpracováváme data, aby se s nimi mohlo dále pracovat a fungujeme na tzv. Data Management Platform. Nyní jsme v situaci, kdy hledáme parťáka do týmu, jelikož projekt nabírá na obrátkách a roste.

Nabízíme Ti možnost naučit se pracovat s programem Adobe Target, který mnoho lidí neovládá a pokud tě zpracování dat chytne za srdce, můžeš se posunout i dále. Dostaneš příležitost být součástí kampaní pro Daimler a uvidíš kampaně dříve než všichni ostatní.

Co taková práce obnáší:

  • V rámci segmentů webové stránky vytvoříš notifikace, které se budou zobrazovat lidem
  • Musíš umět výborně komunikovat v angličtině (hlavně písemná forma), abys byl schopný se co nejlépe doptat a vysvětlit vše co potřebuješ, dát to dohromady a poslat klientovi.

Co Tě u nás čeká:

  • Skvělý tým profíků tělem i duší, kteří se rádi podělí o své know-how.
  • Otevřené přátelské a mezinárodní prostředí bez složité hierarchie, ve kterém můžeš ukázat, co v tobě je a prosadit si cokoliv budeš chtít.
  • Vzdělávání ve skupině, v týmu & certifikace  a rozvoj podle potřeby.
  • Volnost v práci s trendy & nápady na všech našich klientech.
  • Kindred Office na Smíchově, plný psů, lidí a všeho, co potřebuješ k práci a šťastnému pracovnímu životu.
  • Možnost  Home Office a dalších flexibilit.
  • Možnost práce na HPP i IČO.

Tak co, zní to dobře? Napiš nám email, připoj svoje CV a osobně řekneme rádi víc. :-)

Těšíme se

Zorka & Markét

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Kindred Group s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů. Pokud chce odebrat z naší evidence, napište na jobs@kindredgroup.cz.

KINDRED.

Jsme Kindred. Nový typ agentury, která propojuje kreativitu, data a technologie.

Vznikli jsme spojením digitálních agentur Nydrle, Inspiro a Nurun. Tři firmy, tři specializace, 15 let zkušeností s marketingem. Od roku 2018 fungujeme pod značkou Kindred a společně se věnujeme největší businessové výzvě současnosti: digitální transformaci.

Naše práce je založena na znalosti technologií, detailní analytice, práci s daty a nekompromisní exekuci. Nejsme strozí dataři ani kreativci s hlavou v oblacích. Naše síla je v orchestraci jednotlivých disciplín a vytvoření komplexních řešení. Ať jde o personalizovaný e-mailing, reklamní kampaně, weby, komunikaci na sociálních sítích nebo robustní technologická řešení, která mění samotnou podstatu businessu našich klientů.

Je pro nás hračka získávat zkušenosti a know-how od odborníků z celého světa, protože jsme se stali součástí Publicis Groupe, třetí největší komunikační skupiny na světě. Díky tomu se navzájem inspirujeme a hrajeme si s nejnovějšími technologiemi. Ale žádné strachy, zůstáváme samostatnou jednotkou s vlastním managementem. Jsme flexibilní a každý má možnost se prosadit - i ty.  

Rozhodně tě u nás nečeká nuda a stereotyp, protože mezi naše klienty patří velké korporace i menší lokální značky. Projekty, na kterých naše parta pracuje, nás zkrátka baví a dávají nám smysl. Chceš se učit a máš chuť realizovat svoje cool nápady? V tom případě jsme na jedné lodi! #kindredspirit

A kde nás najdeš? #KindredOffice se nachází v bývalých tiskárnách v Drtinově ulici na Praze 5, pár kroků od Arbesova náměstí, takže se k nám snadno dostaneš tramvají i metrem. Na nic nečekej a dej nám o sobě vědět!

Co by vás mohlo zajímat?