Frontend Developer (React, Vue) Aktuální

Time is Ltd.
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

V poslední době je trendem trávit čím dál tím více času na zbytečných a neproduktivních poradách a schůzkách. A to chceme změnit! V Time is Limited (Time is Ltd.) tvoříme nástroj, který pomáhá firmám porozumět chování napříč firmou z pohledu časové a komunikační efektivity. Analyzujeme Big Data a pomáháme tak firmám porozumět, kde jsou jejich slabá místa a jak je možné je zlepšit. Nechceme zatěžovat zaměstnance, naším úkolem je, aby lidé dokázali pracovat efektivně jako tým a měli dostatek času na to, co je skutečně důležité. 

Novinka: Máme investici 3 miliony eur! YAAY! Více informací ZDE (EN) nebo ZDE (CZ). 

Děláme to, co nikdo jiný před námi nikdy nezkusil. Chceme být první volbou všech firem, které chtějí mít produktivní a efektivní týmy. A ty nám s tím můžeš pomoci! Hledáme k sobě zkušeného Frontend developera - nadšence, který se nebojí práce, pokud v ní vidí smysl a motivuje ho více ambiciózní inovativní projekt a silný tým než tuna bezpředmětných benefitů. Nabízíme ti šanci stát se součástí něčeho velkého, pracovat s týmem kvalitních lidí a růst společně s celou firmou.

 

Jsi náš člověk, pokud:

  • Máš zkušenosti s React/Vue.js

  • Rozumíš perfektně CSS3, Javascript (ve verzi ES6+), případně TypeScript

  • Vyznáš se ve formátech dodávaných UX (sketch, Figma, adaptace webu z Photoshopu)

  • Máš zkušenosti s UI kitama

  • Jsi důsledný/á, samostatný/á a umíš dělat “pixel perfect” weby responzivní na mobilních zařízeních

  • Výhodou: umět grafiku v Canvasu + WebGL

 

Není nutné umět perfektně vše z výše uvedených technologií. Hledáme někoho, kdo bude pracovitý, lidsky fajn a sedne si s námi. :) Společně s životopisem nám, prosím, pošli nějaké své ukázky práce, reference nebo odkaz na github.

 

Neváhej a napiš nám!

#nenicasztracetcas

Time is Ltd.

Time is Limited is the 1st Time & Productivity Analytics Platform! Enormous amounts of time in the companies is wasted away in unproductive meetings - meetings for meetings, over-inviting to meetings, meetings with six people and more, meetings that run through the entire day. Every problem that exists has a meeting. Time is Ltd. is here to change it. We want less time in better meetings and more quality-time for work.

Time is Ltd. is a number #1 top tool you should be using for understanding productivity within your company. The data is already there accessible within the entire company: transparent calendars, public Slack channels, Salesforce CRM, SAP Success Factors, etc. Gain a unique competitive edge by looking time spent and take control of company productivity. The strategic insights lie at the team level and how teams work together. At Time is Ltd. we know how to visualize the time spent and how to leverage the data for better leadership decisions.

Read more about us & how we raised €3 million in funding HERE (CZ) or HERE (EN)!

Co by vás mohlo zajímat?