Frontend nebo fullstack vývojář do týmu TechFides Aktuální

TechFides Solutions s.r.o.
Brno
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Jsme brněnská vývojářská společnost s kvalitním zázemím bez korporátních návyků. Naší hlavní náplní je vývoj větších webových aplikací a naším produktem je vývoj software. Projekty, na kterých pracujeme rostou, a tak musí růst také náš tým.

Nyní hledáme šikovné front-enďáky a back-enďáky na plný či poloviční úvazek do našeho TechFides týmu.

 

Co máme pro Vás připraveno?

Realizujeme zakázky pro startupy z celého světa. Mezi našimi klienty jsou také velcí hráči. Pracovat budete nejen na projektech, které pak můžete potkávat v běžném životě, ale také i na systémech, které běží v pozadí a jsou motorem dnešní ekonomiky. A nemusíte se bát, nepracujeme s aplikacemi, které jsou desítky let staré - pracujeme s moderními technologiemi. Zkrátka, aby nás to bavilo - vývoj u nás si prostě zamilujete. No, a kromě toho na Vás také čeká:

 • příjemná atmosféra a práce v profi společnosti, která jde s dobou
 • práce s hezkým zdrojovým kódem, spaghetti kód u nás nemá místo, code review v procesu vývoje, práce s profi nástroji jako je JIRA, Confluence, GitLab a Slack
 • možnost vést vlastní tým a stát se lídrem
 • volná pracovní doba, stejně tak docházka do kanceláře podle domluvy - v Králově Poli v prostorách Centra Šumavská
 • příjemné pracovní prostředí (žádný open space, žádné nesmyslné denní status meetingy)
 • další benefity jako jsou stravenky, free káva, čaj, nealko, energy drinky, sladkosti, ovoce, pizza dny, fotbálek, PS4, dobrovolná výuka angličtiny, dobrovolné firemní akce a 25 dní dovolené jsou u nás samozřejmostí

 

Koho nyní hledáme a co je nutné?

 • máte už za sebou nějaký ten řádek kódu webových aplikací a vývoj webových aplikací Vás baví
 • dokážete pracovat kvalitně a můžeme se na Vás spolehnout
 • vhodné i pro absolventy
 • zkušeným vývojářům nabízíme možnost vedení technické stránky projektu, technické řešení netriviálních požadavků na funkcionality projektu, zakládání architektury nových projektů apod.

Hledáme tedy další šikovné vývojáře do našeho týmu, kteří se budou schopni zorientovat v úkolech spočívajících v implementaci či úpravách funkcionalit vyvíjených webových systémů.

 

S jakými technologiemi pracujeme?

Není nutné znát všechny technologie vypsané níže. Samozřejmě předchozí zkušenost je výhodou.

Frontend tým:

 • React, Angular, Vue
 • Gulp, Grunt, webpack
 • ES6, TypeScript
 • REST architektura, GraphQL

Backend tým:

 • MVC frameworky (Symfony, Nette, ZF, ...)
 • Doctrine, MySQL, MongoDB, Redis
 • REST architektura, GraphQL
 • Docker, AWS

 

A co dál?

Nástup je možný ihned. Rádi se s Vámi u nás osobně potkáme a představíme blíže náplň práce a náš tým. Pohovor plný stresu nečekejte, zbytečné formality nevyžadujeme, stejně tak netřeba formální dress code při naší schůzce - i my budeme v tričku. Když budete chtít, tak je možné naplánovat setkání také na víkend.

Mimochodem neváhejte si nás prohlédnout blíže také na našich stránkách.

Líbí? Neváhejte nám napsat, rádi Vás poznáme!

Těším se na osobní setkání s Vámi,
Matouš Kutypa, CEO TechFides

TechFides Solutions s.r.o.

Jsme spolehlivým partnerem pro poskytování vývoje software. Našimi klienty jsou velké společnosti i startupy, kteří chtějí postavit webový systém. Nikdy se nenudíme, pracujeme na projektech z různých oborů, například ze zdravotnictví, herní portály, řešení logistiky či řízení výroby.

Tým TechFides se skládá z talentovaných brněnských vývojářů. Nejsme velcí, o to víc ale umíme máknout. Nebaví nás zbytečné formality a záleží nám na kvalitě naší práce.

Naše společnost je šitá na míru vývoji. Máme vypracovaný vlastní systém vzdělávání vývojářů a odměňování. Máme hezké zázemí v prostorách Centra Šumavská v Králově Poli. Nemáme openspace kanceláře, každý člen týmů má dostatek svého prostoru kolem sebe. Nemáme povinnou docházku, když už ale dojdeš do kanclu, čeká Tě kuchyňka plná dobrot, fotbálek, PS4 a parta skvělých lidí.

V našem týmu je spousta odborníků, kteří Tě povedou a budou Tě inspirovat. Naše know-how si ale nenecháváme pouze pro sebe a toto sdílíme na vývojářských konferencích {WAC}, které TechFides pravidelně pořádá, a na kterých hostíme každým rokem stovky vývojářů. Pořádáme také interní odborné přednášky, které si můžeš prohlídnout na našem webu. Zkrátka vývoj u nás si zamiluješ.

Staň se součástí našeho týmu TechFides a dej nám o sobě vědět - těšíme se na Tebe!

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku