Moderátor/ka Aktuální

GoOut s.r.o.
Praha, Prague 2
Zaměstnanec
Part-time

GoOut je místo, kde si můžeš najít jakoukoliv kulturní akci, která stojí za to, rovnou během pár kliků koupit vstupenky a pozvat kamarády. Služba, která svým uživatelům poskytuje kompletní kulturní servis v ČR, Polsku a nově i Berlíně, na desktopu nebo v appce.

Kromě “tradičních” pozic, které se týkají převážně technických a business záležitostí, aktuálně sháníme člověka na trochu odlišný úkol - pro další projekty totiž potřebujeme “tvář”. Moderátorku či moderátora, který/á by dokázal/a táhnout naši připravovanou sérii rozhovorů / talk show / různý video obsah.

Nehledáme “terénního” člověka, který by běhal s kamerou a mikrofonem po městě. Jde o práci ve studiovém prostředí, která svým rozsahem odpovídá klasickému polovičnímu úvazku (ovšem s flexibilnější pracovní dobou).
 

Náplní tvojí práce bude:

 • Podílet se na přípravě video obsahu pro sociální média;

 • Vést rozhovory a moderovat diskuse ve studiu.

 

Hledáme někoho, kdo má

 • Herecké zkušenosti, talent a schopnost reagovat na vývoj situace;

 • Skvělé vyjadřovací schopnosti;

 • Schopnost vést rozhovor tak, aby splňoval zadání;

 • Schopnost improvizace a (pokud možno) svébytný smysl pro humor;

 • Schopnost kreativně uvažovat a samostatně přicházet s novými návrhy;

 • Zájem o kulturu, přehled na (nejen) pražské kulturní scéně;

 • Zkušenosti s editací a střihem videa (není podmínkou, ale výraznou výhodou ano).

 

Nabízíme:

 • Možnost stát se “tváří” zavedeného českého projektu s potenciálem dalšího růstu;

 • Adekvátní platové podmínky;

 • Práci na IČO nebo DPP;

 • Flexibilní pracovní dobu a volné vstupenky na akce.

 

Líbí? To rádi slyšíme! Pošli CV, fotku a pár vět o tom, proč by tě to u nás bavilo, a my se ti ozveme.

GoOut s.r.o.

GoOut je spojením kulturně-informačního média, sociální sítě a systému na prodej vstupenek. Naším cílem je vybudování globální „on-demand” služby, která uživatelům poskytne kompletní kulturní servis: na GoOut si mohou najít jakoukoliv akci, rovnou zakoupit vstupenky a pozvat svoje kamarády, a to vše buď přes webové stránky, nebo v mobilní aplikaci.

Díky našim komplexním ticketingovým službám a předprodejnímu systému se nám podařilo navázat spolupráce s řadou hudebních festivalů a klubů (Let It Roll, Rock for People, Roxy, Lucerna Music Bar, Fléda...), divadel (Jatka78, Divadlo pod Palmovkou, Husa na Provázku...), kin (Ponrepo...), galerií (Rudolfinum, Národní galerie, Moravská galerie v Brně...) i dalších kulturních institucí.

Kromě webové platformy jsme in-house vyvinuli i mobilní aplikaci pro Android a iOS, implementujeme socializaci uživatelů a otevíráme pobočky po ČR i v Evropě. Aktuálně GoOut pokrývá Prahu, Brno, Ostravu a Plzeň, čtyři polská města (Varšava, Wroclaw, Poznań, Krakow), v tuto chvíli zakládá německou sekci a navazuje spolupráci s Finskem a Estonskem. 

Jsme mladá a progresivně smýšlející parta, kterou spojují dvě velké vášně: kulturní scéna a digitální technologie. Víme o všem, co se kde šustne, a víme, jak to předat lidem ve 21. století. Nesedíme doma, chodíme ven. Často i spolu: jedním z typických znaků práce v GoOut je poměrně vysoká frekvence narážení do kolegů na koncertech, v kině nebo v pátek o půlnoci na party. 

Pokud nám chceš pomáhat s dobýváním kulturní mapy světa, stačí se ozvat. V našich kancelářích na Vinohradech se pro šikovnou posilu vždy najde místo. Těšíme se!

Co by vás mohlo zajímat?