Account manager/ka Aktuální

GoOut s.r.o.
Praha, Prague 2
Zaměstnanec
Full-time

GoOut je místo, kde si můžeš najít jakoukoliv kulturní akci, která stojí za to, rovnou během pár kliků koupit vstupenky a pozvat kamarády. Služba, která svým uživatelům poskytuje kompletní kulturní servis v ČR, Polsku a nově i Berlíně, na desktopu nebo v appce.

 

Koho hledáme:

Aktuálně sháníme posilu do obchodního týmu, která se bude porozhlížet po nových partnerech z řad pořadatelů nejrůznějších akcí a zajistí, aby byli všichni spokojeni a všechno běželo, jak má. Festivaly, konference, sportovní eventy, ale i kina, kluby či divadla – budeš pomáhat všem, kteří v Čechách tvoří kulturu a rádi by na své akce prodávali vstupenky. 

 

Koho nehledáme:

Ačkoliv budeš pracovat jako součást našeho obchodního týmu, tato pozice není klasický "obchodní zástupce", "prodejce vysavačů" ani nic podobného. Nepotřebujeme, abys do práce chodil/a v obleku, nepotřebujeme ani masivní CV. Mnohem důležitější je nadšení pro kulturu, entuziasmus a komunikativnost. Zbytek se dá naučit vždycky.

 

Co by se ti mohlo líbit:

 • Pestrá různorodá práce v kanceláři i v terénu, spolupráce s obchodními partnery, ale i s dalšími lidmi z GoOutu (redakce, marketing, vývojáři, zákaznická podpora).
 • Mladý, mezinárodní a easygoing tým, který drží spolu.
 • Krásné kanceláře hned u Riegrových sadů (dokonale dostupné metrem, tramvají, busem i na kole).
 • Děláš práci, která má smysl – všichni společně budujeme komunitu lidí, která ráda chodí ven a inspiruje k tomu ostatní.

 

Co je pro pozici klíčové:

 • Komunikativnost a empatie
 • Spolehlivost a schopnost dotahovat věci do konce
 • Nadšení, které dokáže strhnout ostatní
 • Přehled o kulturní scéně v Praze i mimo ni
 • Čeština na úrovni rodilého mluvčího
 • Angličtina na komunikativní úrovni (máme partnery i kolegy z jiných zemí)

 

Nabízíme:

 • Práce na HPP nebo OSVČ
 • Flexibilní pracovní prostředí (není problém se po obědě natáhnout, otevřeně se bavit o čemkoliv...)
 • Adekvátní platové podmínky
 • Multisportku, volné vstupy na akce a další výhody

 

Líbí?

To rádi slyšíme! Pošli CV a pár vět o tom, proč by tě to u nás bavilo, a my se ti obratem ozveme.

GoOut s.r.o.

GoOut je spojením kulturně-informačního média, sociální sítě a systému na prodej vstupenek. Naším cílem je vybudování globální „on-demand” služby, která uživatelům poskytne kompletní kulturní servis: na GoOut si mohou najít jakoukoliv akci, rovnou zakoupit vstupenky a pozvat svoje kamarády, a to vše buď přes webové stránky, nebo v mobilní aplikaci.

Díky našim komplexním ticketingovým službám a předprodejnímu systému se nám podařilo navázat spolupráce s řadou hudebních festivalů a klubů (Let It Roll, Rock for People, Roxy, Lucerna Music Bar, Fléda...), divadel (Jatka78, Divadlo pod Palmovkou, Husa na Provázku...), kin (Ponrepo...), galerií (Rudolfinum, Národní galerie, Moravská galerie v Brně...) i dalších kulturních institucí.

Kromě webové platformy jsme in-house vyvinuli i mobilní aplikaci pro Android a iOS, implementujeme socializaci uživatelů a otevíráme pobočky po ČR i v Evropě. Aktuálně GoOut pokrývá Prahu, Brno, Ostravu a Plzeň, čtyři polská města (Varšava, Wroclaw, Poznań, Krakow), v tuto chvíli zakládá německou sekci a navazuje spolupráci s Finskem a Estonskem. 

Jsme mladá a progresivně smýšlející parta, kterou spojují dvě velké vášně: kulturní scéna a digitální technologie. Víme o všem, co se kde šustne, a víme, jak to předat lidem ve 21. století. Nesedíme doma, chodíme ven. Často i spolu: jedním z typických znaků práce v GoOut je poměrně vysoká frekvence narážení do kolegů na koncertech, v kině nebo v pátek o půlnoci na party. 

Pokud nám chceš pomáhat s dobýváním kulturní mapy světa, stačí se ozvat. V našich kancelářích na Vinohradech se pro šikovnou posilu vždy najde místo. Těšíme se!

Co by vás mohlo zajímat?