Account Manager - Sales Manager Aktuální

Contentiamo.com
Praha, Prague 1
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Contentiamo.com ( 100% Full Service Influencer Marketing Agency) vlastní jednu z největších platforem v regionu disponující sítí influencerů, kteří svou tvorbou realizují brandové nebo performance kampaně pro největší značky v regionu na blogu, Twitteru, Instagramu, Facebooku, YouTube atd.

V našem DNA je 100% nasazení pro klienta a jeho spokojenost.

Hledáme 2 kolegy:

  • Accounťáky nebo Sales kolegy, ideálně s praxí v oblasti klasické on-line a soušl reklamy pro trhy CZ a SK
  • praxe v digitálních agenturách (výhoda)
  • lidi které zajímají  technologie na internetu (nutnost)
  • dříče, kteří chtějí na sobě neustále pracovat a vytáhnout projekt v absolutní špičku influencer marketingu
  • kolegy co si umí plánovat a řídit čas a priority

Požadujeme:

  • alespoň minimální praxi v online marketingu
  • absolutní tah na branku a zapálení pro obchod
  • pečlivost a dotahování jednotlivých úkolů
  • selský rozum

Náplň práce

  • aktivní vyhledávání klientů, kteří mají zájem o influence marketing(e-mail, telefon, osobní schůzka)
  • jednání s klientem až po podpis smlouvy a následná péče po dobu min. 12 měsíců
  • první kontakt s klienty, kteří nás sami kontaktují a které chceme získat
  • komunikace s klientem (osobně, telefonicky a e-mailem)
  • vyhledávání dalších příležitostí na trzích v Česku a Slovensku popř. dalších zemích v Evropě
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů a technik

Nabízíme:

  • full time zaměstnání v centru Prahy
  • velice zajímavou práci v mezinárodním kolektivu mladých lidí
  • výkonnostní odměny v závislosti na výsledku
  • příspěvek na stravu cca 2 000Kč/měs.
  • zázemí rychle rostoucí společnosti v rychle rostoucím segmentu
  • zvýšení know-how v Influencer marketingu
  • 6 týdnů dovolené

O Contentiamo.com na www.contentiamo.com

POKUD MÁTE O TUTO POZICI ZÁJEM, POŠLETE PROSÍM S CV NĚKOLIK VĚT, PROČ SI MYSLÍTE, ŽE JSTE DOBRÝ OBCHODNÍK nebo ACCOUNT? BEZ TOHOTO POPISU NEBUDETE POZVÁNI NA OSOBNÍ POHOVOR.

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Contentiamo.com s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů. Pokud chcete odebrat z naší evidence, kontaktujte nás.

Jsme nadšenci do on-line influencer marketingu!

Contentiamo.com je jednou z největších platforem v CZ a SK, která sdružuje online influencery. Online tvůrce, kteří tvoří obsah na internetu - blogery, instagramery, youtubery, majitele komunitních FB stránek.

Contentiamo.com zvyšuje značkám počet relevantních návštěvníků-zákazníků na jejich webové stránky a zároveň zajišťuje operativu s publikováním článků o produktech a službách značek. Online tvůrci publikují svoje zkušenosti se zbožím nebo službou, unboxing, návody, recenze, sdílení outfitů apod.