Channel Manager pro Českou Hlavu Aktuální

IDEA StatiCa
Brno
Zaměstnanec
Full-time

IDEA StatiCa, držitel ocenění Česká Hlava 2018, je přední světový inovátor v oblasti aplikací pro návrh a posouzení stavebních konstrukcí. Naše aplikace jsou desktopové i cloudové a umožňují stavebním inženýřům v 70 zemích světa přesně počítat prvky konstrukcí, které museli ještě nedávno jen odhadovat.

Channel Manager bude implementovat strategické cíle a úkoly IDEA StatiCa jako hlavní kontaktní osoba pro vybrané distributory a partnery ve vybraných zemích po celém světě.

Vaše náplň práce?

  • Budovat a udržovat silné vztahy s distributory IDEA StatiCa a podporovat je ve všech potřebných aktivitách k tomu, aby se IDEA StatiCa stala hlavním nástrojem pro návrh kontrukčních prvků v dané zemi
  • Být zodpovědný za obchodní výsledky a tvorbu plánů pro distributory v daných teritoriích
  • Oragnizovat a vést schůzky s distributory a partnery
  • Účastnit se se seminářů, workshopů, konferencí a dalších akcí distributorů
  • Vést školení obchodního týmu distributora s důrazem na obchodní metodiku směrem k novým zákazníkům
  • Připravovat a prezetnovat přesvědčivé prezentace o používání produktů IDEA StatiCa a prodejních nástrojích/procesech pro podporu distributorů
  • Spravovat a vylepšovat portál IDEA StatiCa pro distributory (na platformě Salesforce)
  • Aktivně přispívat k prodejní a marketingové strategii IDEA StatiCa

Jak má vhodný kandidát vypadat?

  • Min. 5 let zkušeností v řízení mezinárodní distributorské sítě (nejlépe pro software produkty)
  • Kladný vztah k technologii – schopnost naučit se program IDEA StatiCa na slušné uživatelské úrovni a pochopit principy software pro stavební inženýry
  • Sebevědomé vystupování a prezentace směrem k distributorům, partnerům a zákazníkům
  • Vynikající mluvená i psaná angličtina
  • Schopnost práce v agilním týmu
  • Ochota cestovat

Proč u nás pracovat?

  • Nadšený tým technologicky pokročilé firmy
  • Budete součástí mezinárodní expanze České firmy
  • Kvartální bonusy
  • 5 týdnů dovolené, 5 sick days
  • Firemní angličtina
  • Kancelář v Brně, možnost částečné práce z domu („home-office“)

IDEA StatiCa, držitel ocenění Česká Hlava 2018, je přední světový inovátor v oblasti aplikací pro návrh a posouzení stavebních konstrukcí. Naše aplikace jsou desktopové i cloudové a umožňují stavebním inženýřům v 70 zemích světa přesně počítat prvky konstrukcí, které museli ještě nedávno jen odhadovat.

VIdea:

IDEA StatiCa se v letech 2014, 2015, 2016 a 2017 ummístila v souteži Českých 100 nejlepších. V roce 2017 jsme také byli oceněni v jedné z kategorií CEE TOP 50 (Deloitte).