Asistentka / asistent marketingového týmu Aktuální

Korálky.cz
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Hledáme nového člena týmu, který nám pomůže dostat korálky k ještě více lidem. Nechceme jen prodávat skleněné kuličky. Chceme lidem nabízet alternativu trávení volného času. Radost z pocitu, že si můžete sáhnout na něco, co jste zhmotnili svýma rukama.

Někoho, kdo bude řešit administrativní záležitosti, připravovat podklady pro marketingové kampaně, ale dokáže i pracovat samostatně a přinést do našeho marketingu zajímavé nápady.

Oceníme, schopnost samostatně tvořit texty. Budeme rádi za zkušenosti s online marketingem (PPC, newslettery). A blahem bez sebe budeme za zkušenosti z retailu.

Co budete dělat?:

Marketingová asistence - hlavní náplň práce

  • Administrativní podpora týmu
  • Spolupráce na tvorbě a realizaci mkt kampaní
  • Komunikace s dodavateli (grafika, překlady)
  • Komunikace se zákazníky na sociálních sítích
  • Pravidelné reporty z Google Analytics, emailingu

Sociální sítě

  • Komunikace se zákazníky na sociálních sítích FB, Instagram
  • Rozběhnutí zapomenuté sociální sítě Pinterest

Retail – starost o prodejny

  • Zjišťování marketingových potřeb našich prodejen a jejich zajištění
  • Návrh a realizace sezónní úpravy výloh

Další požadavky

  • Schopnost rychle se učit novým věcem
  • Vhodné i pro studenty s velkou časovou flexibilitou
  • Mít rád firemního psa

Pozor! Součástí výběrového řízení bude i vyoracování jednoduchého mkt úkolu.

Nabízíme

  • Kanceláře v Praze na Žižkově se skladem plným korálků za rohem
  • Opravdu fajn kolektiv, kde můžeš říct jakýkoliv názor
  • Dog friendly office
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost zřízení Multisport karty
  • Možnost občasné práce z domova
  • Nástup ideálně co nejdříve
  • Typ pracovního poměru: IČO / DPP / HPP

Korálky.cz

Korálky.cz jsou e-shop prodávající vše co potřebujete na výrobu vlastního šperku. Neprodáváme jen korálky, ale i radost z toho, že můžete v ruce držet náušnice, které jste udělali vlastníma rukama. Fungujeme i na Slovensku a chystáme se dobýt Evropu.