Customer Happiness Specialist Nevýchovy Aktuální

Nevýchova s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Customer Happiness Specialist aka rozdávač radosti :)

Každý den nám do Nevýchovy píšou a volají rodiče. Co potřebují? Sdílet své úspěchy a neúspěchy, poradit s dětmi, zeptat se na něco z článku, který u nás právě vyšel, pomoct s technickým problémem, když jim nejde spustit webinář, poslat fakturu nebo pomoct s výběrem kurzu.

A tvůj úkol?

Pomoct jim s tím tak, aby se, až položí telefon nebo dočtou mail, cítili jako v bavlnce. Opečovaní, potěšení, že na druhé straně je někdo, kdo naslouchá, a spokojení, že dostali výborný servis.

 

Jsi náš/naše Customer Happiness Specialist?

Jestli ano, určitě se poznáš:

1. Dělá ti radost dělat radost druhým. Miluješ komunikaci s lidmi, takže se každé ráno těšíš, až otevřeš mail, přečteš si, co rodiče píšou, a až ti na obrazovce cinkne první chat.

2. Dokážeš aktivně naslouchat a cokoliv komukoliv srozumitelně vysvětlit. Nevyspalé mámě v šestinedělí i tátovi analytikovi :) A vlastně kdybys to měl/a porovnat, o něco víc posloucháš, než mluvíš.

3. Ale když mluvíš, tak k věci. Bez klišé a kliček zasvěceně odpovíš na jakoukoli otázku. A nezníš přitom jako kniha, ale jako člověk.

4. Umíš rychle a efektivně odhalit skutečný problém a v klidu ho vyřešit.

5. Máš chuť se v naší zákaznické podpoře rozvíjet i vymýšlet, čím rodiče překvapit, aby od nás vždycky dostali víc, než čekali.

6. Nejsi technický antitalent a nebudou tě otravovat ani každodenní resety hesel, změny na fakturách i složitější výzvy s našimi ajťáky.

7. Nesesypeš se z hejterských komentářů, které se na našich stránkách občas objeví, ani z bolavých nebo naštvaných mailů. Zvládáš krizovou komunikaci a víš, jak negativní komentáře otočit v náš prospěch.

8. Prošel/a jsi kurzem Nevýchovy a doma se vám s dětmi daří.

9. Vládneš výbornou češtinou i angličtinou v psaném i mluveném projevu.

(Nevymýšlíme si na tebe. Míříme do anglicky mluvících zemí a potřebujeme si tam s rodiči rozumět nejen srdcem :) Brzy ti budou chodit dotazy i v angličtině a my potřebujeme, abys na ně zvládl/a odpovědět se stejnou citlivostí jako na ty české.)

10. Můžeš s námi být alespoň na ¾ úvazku (30 hodin týdně), ale nejlíp na full time.

 

Tak co? Kolikrát sis řekl/a: „Jo”? Desetkrát? A už chceš jít posílat životopis?
Tak ještě moment počkej, ať víš, co tě s námi čeká:

 • nabízíme naplňující práci, která pomáhá, aby si rodiče s dětmi rozuměli

 • děláme jen to, co dává smysl, s lidma, se kterýma to chceme dělat (Nebudeš dělat zbytečnosti, papíry, úkoly jen proto, aby si šéf udělal čárku. A taky se ti nestane, že budeš mít po večerech neodbytný pocit, že svůj život marníš nesmyslama.)

 • neškudlíme na špatných místech

 • nabízíme prostor pro osobní i profesní rozvoj

 • jsme otevření tvým inovacím a nápadům, když budou sloužit celku

 • máme firemní strukturu placatou jak bramborák

 • věříme v otevřenou komunikaci – i když to bolí – a taky ji praktikujeme

 

Tvoje budoucí kolegyně ti k tomu vzkazuje:

„Jsem v Nevýchově na zákaznické podpoře rok a za tu dobu jsem se naučila obrovské množství věcí. Asi nejvíc jsem musela zapracovat na tom, abych s rodiči mluvila otevřeně, neformálně a tak, aby mi fakt rozuměli. V každém mailu jsem se snažila přiblížit jejich jazyku a někdy to byla dost fuška, zbavit se stereotypů a formalismů.

Ale nejen to. Jsem dost citlivá od přírody, ale i tak jsem se musela učit ‚naladit se‘ na druhého, chtít mu porozumět a být s ním i u těžkých situací. Protože to nejsou jen technické maily typu ‚Nejde mi video, poraďte‘. Někdy se rodiče přijdou svěřit s bolavými věcmi, vyprávějí svůj životní příběh, u kterého slzím a musím zhluboka dýchat. A asi nejtěžší na tom pro mě bylo přijmout, že s někým můžu být, jako podpora, mít pro něj pochopení, a přitom ho nezachraňovat. Taky nenosit do odpovědí svoje osobní bolístky. Poznat, když se mnou ten mail cvičí, a zapracovat si na tom u sebe.

Prostě práce v Nevýchově je cesta sama do sebe. Krásná, neměnila bych :), ale zdaleka ne jen růžová. Nutí vás najít svoji opravdovou zodpovědnost, abyste jen nečekali, až vám někdo řekne, co máte dělat. Naučí vás říkat otevřeně ne a nemlžit, když opravdu nevíte. Nutí vás říkat věci na rovinu a kopat i sama za sebe. Dýchat, když vás někdo naštve, a nejít ho sejmout pasivně agresivním tónem :) Hledat pořád dokola, jak by věci šly, a neustrnout v tom, že něco nejde. Být s druhými, ale i u sebe. Někdy je to dost výzva :), ale když se podívám zpátky, všechno to za to stálo.“

Je to tak. Tohle všechno a ještě víc potřebujeme i od tebe. U nás si prostě nevystačíš s manuálem specialisty zákaznické podpory a šablonou, jak odpovídat. Je to práce, která od tebe vyžaduje velkou citlivost a ochotu jít i do sebe.

 

Budeš totiž hlasem Nevýchovy

A naši rodiče s tebou budou řešit svoje palčivé otázky. Třeba i tyhle:
„Co mám dělat, když dcerka nechce poslechnout a pořád se vzteká?”
„Kamarádka se mě ptala, jestli má Nevýchova nějaké hranice, poradíte, jak jí to vysvětlit?”
„Máme se synem problémy, chtěla bych zkusit ten váš kurz, ale nemám na něj. Pomůžete mi?“

Budeš s nimi každý den komunikovat v e-mailech, na chatu, po telefonu, v komentářích na našich stránkách a sociálních sítích, i na ostatních rodičovských fórech široširého internetu. A pečovat o ně tak, aby jim s námi bylo dobře.

A nakonec (ale ne v poslední řadě!) je tady hromada učení. Čeká tě čtení článků, knížek, blogů z oboru a taky hledání nových způsobů, jak naši zákaznickou podporu rozvíjet.

Bude to výzva, co říkáš? Ale nemusíš se bát, podpoříme tě. Budeš se totiž starat o to nejcennější, co v Nevýchově máme – tisíce rodičů, kteří se rozhodli zkusit to s dětmi jinak.

 

Jak a kde budeš pracovat?

V community týmu budeš spolupracovat s dalšími 5 zkušenými rodiči Nevýchovy. Pracujeme z celé ČR i mimo ni. Žijeme spolu aktivně na Slacku, pravidelně se setkáváme. Jen jsou naše setkání z velké části online. O to raději se pak vidíme naživo :)

Od tebe potřebujeme, abys měl/a kontakt s naší základnou v Praze – hlavně na začátku bude potřeba být tu s námi každý den. Až se zapracuješ, bude na tobě, jestli využiješ zázemí našeho studia v Praze, nebo potřebuješ ruch coworkingu, je ti dobře u počítače doma s dětma, nebo právě absolvuješ cestu kolem světa za 80 dnů.

Práce, kterou ti teď nabízíme, je krásná, plná vřelosti a blízkých setkání s lidmi, kteří tě virtuálně pustí do svých domovů i životních příběhů. A denně se budeš dojímat nad jejich příběhy o tom, jak se jim s dětmi daří. Ale je to taky práce, která nikdy nekončí a nikdy v ní není hotovo. Proto zvaž, jestli je pro tebe fajn odpovídat i stokrát na stejnou otázku, jestli tě bude těšit každé ráno pozdravit naše fanoušky na FB a pak roztřídit desítky nových mailů, které přišly přes noc, a pustit se do odpovídání, jestli budeš chtít být dalších třeba 5 let každý den u potíží se školkou, spinkáním nebo vztekáním.

 

A jak je to s tvojí odměnou?

Nástupní plat podle zkušeností a dovedností začíná na 37 tisících hrubého na plný úvazek. Nebo ekvivalent na fakturu, pokud ji preferuješ. Až zvládneš všechno, co tahle role obnáší, počítáme s dalším navýšením platu.

A jo, máme samozřejmě i další „zaměstnanecké” benefity :) Jako:

 • pracovní Macbook a iPhone s voláním a daty

 • pružnou pracovní dobu a homeoffice (většinu dní si to můžeš zařídit, jak potřebuješ, když je všechno včas a kvalitně hotové)

 • 5 týdnů dovolené

 • pochopení pro stonající děti

 • firemní večeře, kde se několikrát do roka všichni potkáváme

 • michelinské obědy od „Udělej si sám” :)

 • stojany na kolo (ve strašidelnym sklepě) a sprcha (ta neni v tom sklepě)

 

První krok

Máš chuť jít do toho s námi? Tak se nerozmýšlej a teď už fakt piš :) Jako první nám pošli životopis a motivační dopis. Zajímá nás, proč jsi právě ty náš člověk.

My na oplátku pošleme krátký checklist, kde se ujistíme, že všechny důležité předpoklady sedí, a pak se spolu pustíme do prvního úkolu.

Nevýchova s.r.o.

Jsme Nevýchova. Pomáháme rodičům a dětem si rozumět

Kdo jsme

Jsme profíci se srdcem.

Neživí nás žádné granty ani dotace. Od prvního dne si na sebe vyděláváme, takže můžeme dělat to, čemu věříme, a tak, jak tomu věříme.

 

Jak se nám to daří?

Když jsme Nevýchovu založili, byli jsme 3. První den se k nám připojilo na druhé straně obrazovky 6 rodičů. O 5 let později je nás v týmu 21 a Nevýchovu sleduje 320 000 rodičů.

 

Jak a kde pracujeme

Pracujeme z celé ČR i mimo ni. Někdo z našeho pražského studia, někdo z coworkingu a někdo doma od počítače s dětmi za zády. Žijeme spolu na Slacku a několikrát do roka se potkáváme všichni naživo.

 • Děláme naplňující práci, která pomáhá, aby si rodiče s dětmi rozuměli

 • Děláme jen to, co dává smysl, s lidma, se kterýma to dělat chceme

 • Neškudlíme na špatných místech

 • Vytváříme prostor pro osobní i profesní rozvoj

 • Jsme otevření inovacím a nápadům, když slouží celku

 • Věříme v otevřenou komunikaci – i když to bolí – a taky ji praktikujeme

 • Máme firemní strukturu placatou jak bramborák :)

 

Koho hledáme?

Koukni do výpisu rolí – social media profíka, první dámu Nevýchovné komunity, customer happiness specialist. Ale taky další role, který zatim nejsou vypsaný – třeba prodejního a obsahového copywritera/copywriterku, správce aplikací, php vývojáře, grafiky, kameramany a střihače nebo asistenta/asistentku pro náš tým.

 

Co nás spolu čeká?

To nemůžeme takhle prozrazovat, ale...

#knizky #kluby #skolky #skoly #usa #canada #uk #germany #milionrodicu

:)

Co by vás mohlo zajímat?