Zkušený nadšenec do médií a PR (PR & Media Specialist) Aktuální

Narrative Media s.r.o.
Brno
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Koho hledáme?
Hledáme zkušeného nadšence s pozitivním vztahem k médiím. Náš ideální kolega se orientuje na tuzemské mediální scéně a umí sepsat tiskové zprávy i náročnější slohové útvary (komentáře, reportáže, aj.). Měl by být extrovertní, v každém případě se ale nesmí bát aktivně komunikovat s novináři, kterých také sám řadu zná. Měl by být zvyklý o úkolech přemýšlet a nejen plnit to, co mu klient zadá. Jednoznačnou výhodu máte v případě, pokud vás tuzemští novináři znají a máte u nich dobrou pověst.

Co budete dělat?
Společně s námi vymyslíte, jak naše klienty prosadit do českých médií nebo je jinak "PRově" podpořit. Budete vytvářet texty a další materiály, které poté sami nabídnete do vybraných médiích, zpracovávat monitoring nebo jiné mediální analýzy. A především se stanete součástí našeho kreativního hubu, který pro naše klienty vymýšlí nové projekty, komunikační strategie, textový i video obsah a mnohé další.

Co vám nabídneme?
V první řadě přátelské prostředí plné mladých lidí, které jejich práce baví. Možnost pracovat na plný i zkrácený úvazek. Dobrý plat, zajímavou finanční motivaci na zisku klientů a příležitost se profesně rozvíjet ve společnosti kolegů s desítkami let zkušeností z médií, PR a marketingu. Kanceláře na nejlepší adrese v Brně – v centru Impact HUB, kde nikdy není nuda. Teambuldingy a workshopy, na kterých hledáme ty nejlepší nápady. A kromě nezbytných benefitů (volná pracovní doba, sick day, stravenky) příhodíme i pár těch malých, které o to více potěší – třeba jednou týdně společný oběd všech zaměstnanců.

Jak to bude celé probíhat?
Jednoduše: pošlete nám svůj životopis, přiložte ukázku své práce určené pro média a ideálně také výstupů (zmínky v médiích, které vznikly na základě vaší aktivity). Ozveme se vám zpět s termínem schůzky, abychom poznali, jestli naše vzájemná chemie funguje.

Jsme kreativní obsahová agentura, která pomáhá firmám správně komunikovat se svými zákazníky. Vytváříme nápadité komunikační a marketingové strategie, díky kterým jsou naši klienti vidět. Sami jim přitom vyrobíme nejen veškerý podklad pro komunikaci - text, video i audio -, ale i zajistíme jeho zveřejnění v médiích, na sociálních sítích nebo pomocí nástrojů internetové reklamy. Aktuálně pracujeme například pro společnosti E.ON, Mototechna, ACOMWARE a další.