Business Intelligence Manager Aktuální

Pilulka.cz
Praha, Prague 9
Zaměstnanec
Full-time, Externě

Znáš Pilulku? Tak to si jenom myslíš.

Internetová lékárna Pilulka.cz je pomyslná špička ledovce. Patří do skupiny projektů holdingu Pilulka Lékárna. Na trhu jsme již pátým rokem a spojujeme farmacii a nejnovější technologie směrem k zákazníkovi.

Co bude tvá pracovní náplň?

Aktuálně budujeme interní platformu pro Business Intelligence a snažíme se tak zpřístupnit data všem oddělením a kolegům ve firmě. V následujících měsících se chceme ještě více posunout k data driven rozhodování a výrazně tak zvýšit efektivitu. Ty budeš primárně zodpovědný za budování této platformy a šíření data driven přístupu do celé firmy. K dispozici budeš mít několikačlenný tým datových analytiků a další firemní zdroje.

Co od tebe očekáváme?

Kromě analytického myšlení požadujeme předchozí zkušenost s vytvářením nebo správou BI platformy. Aktuálně pracujeme s Microsoft Power BI, takže výhodou je i znalost tohoto produktu. Určitě bys měl umět i základy jazyka SQL.

Nejdůležitější vlastností je ovšem ochota učit se nové věci a nebát se komunikovat a experimentovat.

Co ti můžeme nabídnout my?

 • Nadstandardní platové ohodnocení a speciální odměny
 • Možnost výuky angličtiny a její praktikování s kolegy v cizině
 • Široké pole realizace vlastních nápadů v projektu, který roste přes 40% ročně a už se přehoupl přes obrat 1 mld. Kč
 • Flexibilní pracovní doba
 • Moderní, nové kanceláře jen 2 minuty od metra Českomoravská
 • Přístup k firemním vzdělávacím zdrojům
 • Přímý kontakt s majiteli společnosti a top managementem
 • Společné firemní akce (hory, voda, kultura, běžecké závody, týdenní tréninky a spousta jiných zážitků)
 • Zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky
 • Přátelský kolektiv s věkovým průměrem okolo 30 let
 • Pro naše kolegy máme v kuchyňce vždy po ruce zdarma kávu a čaj

Máš zájem?

V tom případě se budeme těšit na odkaz na tvůj LinkedIn nebo CV, které nám prosím pošli.

Pilulka.cz

Pilulka je úspěšná, stabilní a rostoucí společnost, provozující kamenné lékárny a známé internetové lékárny Pilulka.cz a Pilulka.sk. Jsme firma, která zaměstnává přes 250 zaměstnanců, přesto si udržujeme start-up duch firmy (na centrále přes 50 kolegů, zbytek pracuje v lékárnách a v terénu). Děláme vše pro naše zákazníky a díky tomu se nám již čtvrtým rokem daří úspěšně růst a prosperovat. Hledáme další kolegy a kolegyně, kteří nám pomohou a posílí náš tým.

Pilulka.cz získala v letošním roce ocenění APEK E-commerce Awards 2017 za nejvíce inovativní a originální internetový obchod a v roce 2018 bude reprezentovat Českou republiku na Global E-commerce Summitu. Získala také 7. místo ve střední a východní Evropě (1. místo v ČR) v soutěži Deloitte Technology Fast Rising Stars.

Sami jsme vybudovali moderní logistické centrum, přes které sme v roce 2017 obsloužili víc než 300 000 zákazníků. Uspořádali akci pro děti, kde se rozdalo přes 1000 cukrových vat. Společne týmově uběhli téměř 500 000 km, vypili stovky litrů piva a limonády, každý den si vzájemně rozdáme desítky úsměvů. Pravidelně investujeme svůj vlastní čas a peníze do našeho vzdělání. 

Pilulka.cz meziročně roste o desítky %. Na počátku roku 2014 nás bylo 5 zaměstnanců. Na konci 2015 už téměr 50 a v polovině roku 2017 více než 250. A místa jsou volná pořád. Podívej se koho právě hledáme, nebo nám napiš co umíš a jak bys nám chtěl pomoct v dalším růstu.

Jsme tým a všichni naši hráči jsou pro nás důležití, pokud se k nám chceš připojit, něco nového se přiučit a podílet se na velkých věcech, dej nám vědět. Těšíme se na Tebe!

 

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku