Rozjeď kariéru ve startupu! (specialista zák. péče) Aktuální

Liftago
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Přidej se do našeho týmu zákaznické péče a nastartuj kariéru ve startupu!

Možná ještě nevíš, co přesně chceš dělat, a ze všeho nejdřív potřebuješ nabrat zkušenosti. Nebo si prostě rád povídáš s lidmi a stejně jako náš Martin si po maturitě ze stavárny zjistil/a, že na betonových konstrukcích svou kariéru postavit nechceš.

Máme pro tebe místo v našem zákaznickém servisu, kde budeš pečovat o naše pasažéry i řidiče a staneš se tak lidskou tváří naší aplikace. Svou kariéru nastartuješ správným směrem a časem se klidně posuneš dál.

Liftago je česká aplikace pro objednávání taxi, která mění městskou dopravu a v současnosti je vůbec nejlépe hodnocenou na světě. Pokud tě zajímá víc, čti dál nebo se nám rovnou ozvi. Náš Martin se s tebou moc rád potká!

Co se u nás naučíš?

  • Zvládneš se jasně a výstižně domluvit s našimi řidiči a pasažéry
  • S přehledem vyřešíš jakoukoli situaci. Od zdánlivě nefunkční aplikace po zapomenutou polévku ve voze
  • Zákaznický servis je srdcem celé firmy, takže budeš v kontaktu se všemi dalšími týmy a získáš tak užitečný přesah
  • Staneš se parťákem našich řidičů, přes které budeš dál zlepšovat naši službu. Protože spokojený řidič = spokojený pasažér
  • Budeš pomáhat s náborem nových řidičů i organizací jejich školení

Co se ti bude líbit?

  • Máme pro tebe práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • Vítáme studenty, absolventy a kohokoli, kdo má rád svůj volný čas nebo chce stíhat ještě jinou práci či pletení ponožek
  • Čekají tě šestihodinové ranní nebo odpolední směny a celkem 30 až 50 hodin týdně (jednou měsíčně na tebe vyjde víkend)
  • Liftago roste a ty můžeš s ním. Kolegové, kteří začínali na stejné pozici, teď rozjíždí naše nová města nebo pracují ve finančním týmu
  • Sedíme v centru Prahy, odkud je to kousek na pivo/víno nebo do fitka, kam ti rádi zařídíme multisportku (mrk mrk)

Líbí? Zbývá poslední krok – dej nám o sobě vědět. Brzy se ti ozve Martin, který u nás tvůj nový tým vede. Těšíme se brzy na viděnou!

Liftago

U nás v Liftagu, budujeme udržitelnou platformu pro městskou mobilitu. I přesto že máme půl milionu privátních i korporátních zákazníků a působíme v 10 městech, jsme stále celkem lokální službou. O to víc jsme hrdí na to, že jsme nejlépe hodnocenou aplikací pro přepravu ve městech, určenou pro iOS a Android, na světě✌. Liftago funguje jako jedinečná aukční platforma a my neustále pracujeme na nových způsobech, jak ji rozšiřovat do dalších oblastí mobility a také na mezinárodní úrovni.

CO DĚLÁME & V CO VĚŘÍME

Jako aplikace na přepravu ve městech umožňujeme cestujícím si vybrat z nabídky profesionálních řidičů dle času příjezdu (ETA), odhadu ceny, hodnocení řidiče a vozu. Tím jsme přinesli přirozenou konkurenci mezi profesionální řidiče, kde dříve neexistovala, a také kvalitu služeb a ❤ řidičů, kteří s námi dlouhodobě spolupracují. Věříme, že šťastní řidiči dělají pasažéry šťastnými už jen pouhou kvalitou, kterou mohou poskytnout pouze oni. Toto je základ, na kterém budujeme další služby mobility.

V současné době rozšiřujeme Liftago do širšího segmentu přepravy, a to maximalizací kapacity stávajících řidičů, spíše než přidáváním dalších aut do ulic našich měst.

VIZE LIFTAGA

Naše technologie se snaží efektivně kombinovat přepravu osob a zásilek při co nejmenším počtu aut (viz část 2 naší vize od Ondřeje níže). Liftago si vybírá etickou cestu do budoucnosti. S dobrými úmysly v zájmu cestujících, řidičů, dopravních partnerů i měst, ve kterých žijeme (a v dopravě, ve které trpíme) budujeme udržitelné řešení před rychlým podnikáním.

Podívej se, jak Ondřej, náš generální ředitel, zmapoval naši vizi v městské mobilitě :)


LIFTAGO TÝM

Jsme rostoucí tým více než 40 lidí - oddaných, vášnivých a výrazně řízených daty. Naši lidé pracují v různých oblastech engineeringu, produktu, business intelligence, generování poptávky (marketingu) a uspokojování poptávky (obchodu a řízení měst), jakož i v podpůrných rolích v oblasti financí nebo zákaznických služeb, odkud mohou mladí talenti později růst dále v rámci týmu Liftago. Ať už budujeme naši platformu, rozšiřujeme naše podnikání nebo pomáháme udržet Liftago v chodu, naše týmy dělají skvělé věci, na kterých záleží. Nepochybně máme své nedostatky a čelíme výzvám, všichni jsme ale skutečně srdeční lidé s ninja dovednostmi proniknout do džungle na cestě k naší vizi.

V Liftagu pracujeme na jasných pracovních očekáváních a štěstí v práci. Naše cesty se mohou spojit nyní a rozdělit v budoucnu a to je v pořádku – rádi ti pomůžeme při hledání tvé vysněné práce bez ohledu na to, zda ty nebo my zjistíme, že Liftago již není pro tebe to pravé. Pojďme společně pracovat na práci až do šťastného konce.

Máš-li zajímavé zkušenosti, kterými bys chtěl(a) přispět do našeho týmu, neváhej a napiš nám pár řádků, i přesto, že u nás teď třeba nemůžeš najít vhodné volné pracovní místo. Těšíme se, že o tobě uslyšíme!

Liftago bylo založeno Martinem Hausenblasem (vzionářem Liftaga), Jurajem Atlasem (zakladatelem) a Ondřejem Krátkým (zakladatelem a CEO).

LIFTAGO V MÉDIÍCH

Forbes

Financial Times

Seznam.cz

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku