Junior Account Manager pro REALPAD Aktuální

REALPAD
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Externě

Zajímáš se o technologie a rád by si spolupracoval se zajímavými lidmi? Jsme mladá technologická společnost, která se v roce 2012 stala Start-upem roku v České Republice a náš hlavní cíl je digitalizovat jeden z největších trhů - trh real estate. Daří se nám úspěšně růst, a proto hledáme do týmu novou posilu, možná právě Tebe, prostě parťáka, díky kterému nás budou naši zákazníci mít ještě více rádi.

O nás:

  • Stáváme se lídrem ve vývoji softwaru, který je šitý na míru společnostem na trhu nemovitostí v CEE
  • Spolupracujeme s desítkami developerských společností v 11 zemích
  • Sázíme na zodpovědnost, týmovou hru a svobodu

Tvoje náplň práce bude:

  • Být plně k dispozici našim zákazníkům a pomáhat jim řešit jejich operativní pracovní potřeby

  • Analyzovat potřeby stávajících zákazníků a navrhovat jim nejlepší řešení

  • Koordinace data managementu

  • Quality assurance

Co od Tebe očekáváme:

  • Lidé s tebou rádi spolupracují a komunikují, i v angličtině :-)

  • Jsi přátelský týmový hráč (pamatuj, že jsme malý tým)

  • Dokážeš rychle analyzovat problém a navrhnout jeho nejlepší řešení

  • Technologie, flexibilita a pozitivní životní přístup Ti nejsou cizí

Co nabízíme:

  • Skvělé kontakty: peer-to-peer spolupráce s vedoucími pracovníky společností jako Penta nebo Metrostav

  • Flexibilita - jsme malý tým otevřený dobrým nápadům a individuálním potřebám

  • Rychlý růst - zapomeň na roky šplhání po korporátním žebříku

  • Odměna odpovídající výkonu

Pokud Tě naše nabídka zaujala, pošli nám své CV a my se ti ozveme.

REALPAD

REALPAD provides sales management software for real estate developers. Our vision is to make the buying and selling of new homes an enjoyable experience. We have attracted customers like PENTA, Metrostav or J&T and became the market leader in the Czech Republic and Slovakia. Our goal is to scale this success across CEE in upcoming years.

We're on a mission to make selling and buying homes an enjoyable experience. Our software helps tens of real estate developers in 11 countries and thousands of their buyers.

We are (and we like people who are) ambitious yet friendly team players. And obsessed with customer's satisfaction.

We are not (and don't like) solo players and people who lack ambition or passion.