Scrum Master / projektový manažer Aktuální

CEOS Data s.r.o.
Praha, Ostrava
Zaměstnanec
Full-time

Jsme CEOS Data, nadšenci do dat, kteří staví klientům rozsáhlé datové sklady a zároveň jim pomáhají šikovnými BI appkami těmto datům porozumět. Naše projekty jsou rozsáhlé, ambiciózní a naším cílem je nejen úspěšné dotažení každého z nich, ale také rozvoj oboru jako takového. Budujeme například reporting prodeje minimalistických značek pro oblíbený e-shop Freshlabels, nebo používáme analýzu nákupů k tomu, abychom rozpoznali, co přispěje ke zdravějšímu životu zákazníků lékárenské jedničky Dr.Max.

Projekty vedeme agilně a momentálně jsme ve fázi, kdy potřebujeme odlehčit našim programátorům od některých úkolů a zabezpečit, aby se mohli věnovat hlavně tomu, co umí nejlépe - vývoji. Naše parta špičkových developerů už na tebe čeká.

 

Co budeš dělat? 

Na projektech převezmeš roli Scrum Mastera - potřebujeme, aby se naše týmy mohly soustředit na vývoj a často se stává, že je ruší požadavky, které nespadají do jejich zodpovědnosti (např. analýza změn požadavků, plánování odhadů práce).
Záleží nám na tom, aby procesy, které zavedly, byly přizpůsobeny podmínkám, ve kterých se pohybujeme. Budeš hodně komunikovat a diskutovat se všemi týmy a snažit se o hledání společného řešení.
Nuda nehrozí - zčásti budeš pracovat i jako projektový manažer/analytik.
 

Co k tomu potřebuješ?

  • zkušenost na pozici Scrum Mastera
  • výhodou je schopnost orientovat se v oblasti datových skladů
  • angličtina na úrovni B2
  • schopnost analyzovat prostředí a projekty a umění dojít ke kompromisu
 

Co za to?

  • velká svoboda co se týká rozvrhnutí tvého času (nikdo ti za krk dýchat nebude)
  • šance uplatnit své nápady a know-how a realizovat to, co jsi třeba jinde nemohl
  • kreativní a rozmanitou práci s možností ovlivňovat směřování firmy a neformální prostředí
  • a samozřejmě co největší support

CEOS Data s.r.o.

CEOS Data s.r.o. vyvíjí a provozuje aplikace v oblasti datových skladů, BigData a Business Intelligence. Umíme zakázkový vývoj webových i mobilních aplikací a na našich projektech se potkáte s technologiemi od Oracle přes MS a Google až po OpenSource. V případě zájmu o spolupráci se nám ozvěte na jobs@ceosdata.com

Jsme firma s neformální a kamarádskou kulturou

Zapomeň na formální korporátní styl jednání, pevnou pracovní dobu anebo snad dokonce dress-code. Home-office nebo remote není problém, pokud si to zorganizuješ v týmu a nebudeš ostatní brzdit. Chceš si odskočit od vývoje aplikace, která zachrání svět do relax zóny na horolezeckou stěnu nebo fotbálek? No problemo.

Máme rádi výzvy a kreativní práci, která má smysl

Neplníme jen tupě zadání - věříme, že i detaily posunou naše aplikace výš a dál :) Nápady nás všech v šuplíku nezůstávají dlouho. Pokud máš vlastní nápad, o kterém si myslíš že posune o level výše naše existující aplikace nebo tě včera napadl projekt který zachrání svět - určitě se zastav, klidně i u stolu CEO a přesvědč ho, aby ti dal prostor na jeho rozběhnutí!

Jsme špičkou v tom co děláme, ale pořád se (a rádi) učíme nové věci

Chceme se posouvat dál a rozhodně nezaspíme žádný trend. Nebudeme tě posílat na školometské školení v korporátním stylu. Raději ti seženeme interního nebo i externího mentora, který tě bude posouvat dál a výše na problémech které právě řešíš v práci. Pokud se chceš rozvíjet i v jiných oblastech - dej vědět. Externí mentoring od špičkových odborníků je u nás běžná věc.

A co vlastně děláme?

Pracujeme pro velké společnosti s nejmodernějšími technologiemi a pomáháme jim nejen lépe pracovat s masivním množstvím dat, ale i lépe porozumět jejich klientům díky sofistikovanému data miningu a algoritmům AI. Investujeme do rozvoje vlastních i externích startupů. A hlavně - baví nás to.

Jo a - kde sedíme?

Pokud máš zájem, najdeš nás v Praze, Ostravě i v Brně

Co by vás mohlo zajímat?