Designer - digitální komunikace Aktuální

2FRESH
Praha, Prague 7
Zaměstnanec
Full-time

Chceš pracovat na značkách jako jsou Gatorade, Lay’s nebo Snickers? Hledáme designéra, který má Photoshop v malíku a After Effects v tom druhém.

Jaké to u nás je? Sedíme na Letné, máme vlastní ateliér, 5 týdnů dovolené a super tým k tomu. Přečíst si o nás můžeš na medium.com/@2FRESH

Takhle pracuje náš designér Ondra na Snickers: Snickers_plakat 

Zvládneš to podobně? Nic nemontuj, zatím nám stačí jen portfolio a CV na jobs@2fresh.cz

2FRESH

Digitální agentura

Jsme digitální agentura 2FRESH a v posledních letech jsme se posunuli od tvoření reklamy, kampaní a microsites k velkým projektům, návrhům digitálních produktů a uživatelských rozhraní jako jsou rozsáhlé weby, internetová bankovnictví, webové samoobsluhy i televizní rozhraní. Navíc pomalu expandujeme i na zahraniční trhy - ke klientům z Finska, Chorvatska a Slovenska nabíráme směr Amerika! 

Při naší práci využíváme metodiku Human-Centered Designu, který je také podmínkou pro přijetí nových projektů. Na začátku každého projektu náš výzkumný tým zkoumá potřeby koncových uživatelů. Ti jsou v centru našeho zájmu, pro ně všechno tvoříme a díky tomu víme, že naše práce je užitečná a dává smysl.

Nebojíme se říkat ne. S klienty pracujeme na bázi partnerského přístupu, takže pokud nám v zadání něco nevyhovuje a není možnost to změnit, rozloučíme se přátelsky hned na začátku. A taky si vážíme našeho času a práce, proto jsme se rozhodli naučit fungovat i bez klasických tendrů.

Jsme kolektiv kamarádů, nejen kolegů, kteří si vždycky rádi poradí, pomůžou a navzájem se rozesmějou. Pracujeme v příjemně uvolněné atmosféře, za což můžou z části naše nové letenské kancly a taky přístup k dennímu rozvrhu - nečekají tě tak žádné smrtící deadliny a desítky hodin přesčasů. Snažíme se o to, aby každý do práce chodil spokojený, motivovaný a ctíme právo na volný čas a pořádně dlouhou dovolenou.

Pokud vás náš přístup k práci oslovil a chcete se domluvit na spolupráci, nebo být součástí našeho týmu, pošlete nám prosím email na adresu jobs@2fresh.cz .

Co by vás mohlo zajímat?