E2E tester / scrum master Aktuální

SingleCase
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Hledáme zkušeného testera/testerku, co rád/a dotahuje věci do konce.

Co budete dělat:

  1. vytvářet automatizované testy (používáme cypress, zatím máme pokrytý jen základ aplikace, takže hledáme někoho, kdo E2E testy přivede k dokonalosti)
  2. testovat nové funkce, odhalovat chyby a analyzovat je (používáme Kibanu jako analytický / log management nástroj, se kterým vám neunikne žádná souvislost)
  3. dohlížet nad průběhem sprintů a směrovat je k releasu (14 denní sprinty ve Scrumu, řídíme pomocí JIRA Agile)
  4. vést ranní stand-upy, a přes den komunikovat, komunikovat, komunikovat :)

K tomu všemu budete mít po ruce skvělý tým 6 zkušených vývojářů - nepotřebují baby-sitting, jen pečlivost a neustálou orientaci na splnění obsahu sprintu. Na oplátku pomohou s revizí testovacího kódu.

Co budou vaše výzvu:

  • vymyslet, jak automatizovaně testovat hybridní desktopovou aplikaci (10% kódu píšeme v ní)
  • automatizované testy nad API a mobilní aplikací (priority v roce 2019)

Na čem pracujeme:

Věříme, že i právní praxi je třeba inovovat. V SingleCase spravujeme advokátům spisy, hlídáme finance a učíme je pracovat s moderními technologiemi. Jsme jedničkou na česko-slovenském trhu, dále působíme v Německu a Rumunsku.

SingleCase

SingleCase jsme založili, protože trh právníků a právních služeb je posledním, kde je z hlediska IT totální tma.

Do právního světa přinášíme světlo - spravujeme advokátům spisy, hlídáme finance a učíme je pracovat s moderními technologiemi. Plánujeme propojit právníky a jejich klienty, aby si mohli sdílet dokumenty a informace k případu. Věříme, že tím právníkům umožníme poskytovat lepší služby svým klientům.

Působíme v Česku, na Slovensku a v Rumunsku.

Jak na tom jsme?

V roce 2017 jsme vyrostli dvojnásobně - na 130 právních kanceláří v Česku a na Slovensku. Úspěšně jsme se rozšířili do Rumunska, kde máme první klienty. Jsme jednička na trhu ve funkcích a přístupu k zákazníkům, dvojka, co se týče jejich počtu. V roce 2018 se rozšíříme do další země střední a východní Evropy. 

Kdo za námi stojí

Jsme projektem startupové skupiny Creative Dock. Řídíme se stejnými principy, radíme se s nimi a sdílíme kanceláře. Někdy je tam trochu šrumec - máme proto zvukotěsné dveře :)

Co by vás mohlo zajímat?