Node JS - Developer Aktuální

Skladon
Ostrava
Zaměstnanec
Full-time

Právě čteš nabídku, která odstartuje tvou účast na revoluci v obsluze e-commerce světa. Chceš se přímo podílet na jejím technologickém vývoji? Baví tě sledovat, jak jsou výsledky tvé práce využívány v praxi? Přijď se za námi podívat a společně si u dobré kávy popovídáme o tom, jak se můžeš stát součástí našeho týmu.

 

Jsme mladá česká firma, která má globální ambice a ty můžeš být u toho. Nebojíme se kombinovat nové přístupy a zároveň integrovat zkušenosti našich mentorů s více než 30-ti letou praxí. Hledáme další hráče, kteří doplní náš skvělý tým a spolu s námi budou růst.

 

Při vývoji našich systémů používáme agilní způsob vývoje (Scrum) a pracujeme ve 2-týdenních sprintech, které dávají prostor se na práci opravdu soustředit. Při vývoji používáme nástroje jako Atlassian JIRA, Confluence a GitLab. Rádi zkoušíme nové technologie, které nás posunou vpřed.

JAKÉ TECHNOLOGIE POUŽÍVÁME?

 • JavaScript, NodeJS, React+Redux, MySQL, MongoDB, Jenkins, Typescript, Hapi, AWS

DO ČEHO SE ZAPOJÍŠ?

 • Budeš se podílet na vývoji aplikace MySkladon (sloužící ke komunikaci s klienty), pluginů pro celý Skladon ekosystém a podílet se na integraci robustního WMS systému, který používají leadeři v oboru logistiky

 • Staneš se nepostradatelným členem IT týmu 

 • Budeš se účastnit pravidelných týmových porad, kde se hledají řešení společně

 • Získáš nové zkušenosti a znalosti v NodeJS a React

JE TATO PRÁCE PRO TEBE?

 • Máš praxi ve vývoji s NodeJS minimálně 1 rok? Zkušenost s React výhodou

 • Jsi zodpovědný, samostatný a týmový hráč

 • Chceš se vzdělávat, rozvíjet a budovat Skladon

CO BY TĚ MOHLO ZAJÍMAT?

 • Už v roce 2015 vyhrál Skladon soutěž Brilliant Young Entrepreneurs za nejlepší podnikatelský záměr

 • Začínáme měnit logistický business po vzoru světových firem a v roce 2019 otevíráme nové moderní distribuční centrum 

 • Pomáháme mnoha úspěšným firmám rozvíjet jejich podnikání a doručujeme výsledky jejich práce do více než 220 zemí světa

 • Skladon Benefit program: kromě klasických zaměstnaneckých benefitů máme např. pravidelné lekce AJ, notebook dle výběru, kávu zdarma, sickdays a firemní grilovačky v atriu budovy

 • Jsme Dog Friendly office

 • Nabízíme HPP s flexibilní pracovní dobu

 

Zaujala tě nabídka a chceš se dozvědět o Skladonu více? Napiš nám a společně to probereme.

Skladon

Skladon jsme založili jako startup a proto, že jsme srdcaři, je pro nás prioritou vybudovat firmu, která bude synonymem pro moderní pracovní prostředí, kreativitu a pomůže rozvíjet potenciál v Moravskoslezském kraji a nejen tam. Chceme ukázat, že Ostrava i celý kraj je dobrým místem pro podnikání. Skladon je firmou, pro kterou neexistují hranice a přesně to chceme poskytnout i našim klientům. Boříme hranice a překážky. Jsme partnerem, který dláždí cestu pro úspěch svých klientů po celém světě.

Psal se rok 2015, když přišel Patrik s nápadem, který jednou pro vždy vyřeší problémy majitelů malých e-shopů s neustálým běháním na poštu. Tento nápad představil Konstantinovi a společně jej pak přihlásili do soutěže Brilliant Young Enterpreneurs, pořádanou JA Czech.

V této soutěži, kde mimo jiné zasedla v porotě např. Margareta Křížová, vyhráli a nastartovali tak něco, o čem v té době ani netušili, jak velké to může být. Netrvalo dlouho a kluci pocítili, že bez kvalitních technologií budovat tenhle business nepůjde, a proto se k nim přidal Miloš, pod jehož křídly je dnes celé technologické oddělení Skladonu. A to je trojice společníků - Patrik Babinec, Konstantin Margaretis a Miloš Halecký.

Když už ale kluci začali šlapat naplno do vývoje softwaru a nastavování business modelu zjistili, že původně zamýšlená skupina malých e-commerce podnikatelů nebude pro budoucnost Skladonu to jediné. Patrik totiž díky svým kontaktům narazil na český projekt, který měl velký úspěch na crowdfundingu. A jak se později ukázalo, jednalo se o ten nejúspěšnější. Slovo dalo slovo a na světě byl první klient s takřka 1500 zásilkami měsíčně. Všechno se muselo tedy urychlit a z plánování se ze dne na den stal opravdu fungující business.

Ve Skladonu pak brzy pochopili, že právě outsourcing logistiky, ten prostý nápad, se kterým tenkrát Patrik přišel, má světový potenciál. Začaly se objevovat různé další společnosti, dokonce v USA vznikla jedna, pod vedením mladého Čecha, která roste raketovým tempem a zároveň vznikla asi o rok dříve než Skladon samotný.

Dnes je Skladon firmou, která své kořeny zapustila v Moravskoslezském kraji, konkrétně v Ostravě, hlavně proto, že pro logistický business je to jedna ze dvou nejlepších lokalit v Česku a obslužnost celého světa je tudíž bezproblémová. Pro své klienty obsluhuje takřka 220 zemí po celém světě a to také díky skvělému partnerství s významnými světovými dopravci, kterými jsou např. UPS nebo GLS.

V současné chvíli je Skladon ve fázi růstu a v roce 2019 plánuje nové distribuční centrum, aby uspokojil stále rostoucí poptávku po službách outsourcingu logistiky. A mimo jiné i s podporou MSIC se kolektiv Skladonu rozrůstá o skvělé mentory, díky kterým rozvoj netrvá roky, ale týdny. Všechny benefity mentorství, které můžou začínající podnikatelé čerpat všude ve světě začínají být standardem i ČR.

Věříme, že Skladon bude zanedlouho velkým hráčem na evropském trhu a poté se dostane na světovou úroveň společností poskytujících outsourcing logistiky.

Co by vás mohlo zajímat?