Software konzultant Aktuální

SOCOS IT s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Ahoj,

vyvíjíme náš vlastní software pro správu dokumentů - DOCU-X a protože oblast správy dokumentů je na vzestupu (velké množství firem stále zpracovává dokumenty papírově) a protože zákazníci nám rychle přibývají, hledáme pomoc. 

Co od tebe očekáváme?

  • Že SQL pro tebe není sprosté slovo (aneb pokud už jsi měl co do činění s databázemi a SQL, tak zbytek Tě naučíme),
  • že budeš umět komunikovat se zákazníky,
  • a hlavně, že budeš držet partu!

Co budeš mít na starost?

  • Projekt implementace DOCU-X u zákazníka od A až do Z. Připravíš odhady pracnosti pro cenovou nabídku, společně uděláme detailní analýzu, poté projekt naimplementuješ a předáš zákazníkovi. Ale neboj, se vším ti samozřejmě pomůžeme (především na začátku).
  • Následný support zákazníka - po předání zůstáváš zákazníkovi partnerem, na kterého se může obrátit, se kterým řeší případné problémy a se kterým se může poradit ohledně dalších nových věcí nebo rozšíření. 

Něco o nás

Jak už je psáno výše, specializujeme se na dokumenty a k tomu si vyvíjíme náš vlastní software DOCU-X, který má 2 hlavní části - DOCU-X DMS (document management) a DOCU-X OCR (vytěžování dat z dokumentů). DOCU-X v tuto chvíli běží u cca 140ti zákazníků nejen v rámci ČR, ale také na Slovensku, v Maďarsku, Polsku a Litvě. Aktuálně chystáme rozšíření i do Řecka, Chorvatska, Bulharska a Rumunska. 

Důležité u nás je, že děláme věci tak, aby měly smysl. Jsme parta mladých lidí, kterým záleží na tom, aby se do práce těšili. A podle toho to u nás v kanceláři vypadá - v podstatě si představ přesný opak toho, co člověk zažije, když přijde do tradiční firmy. Tzn., že člověk nemusí být v 8:00 v kanceláři, může říct co si myslí, jak by se měly věci zlepšit apod. Navíc si tu rádi hrajeme (v současnosti tu letí FIFA a Dirt Rally), občas zajdeme na pivko a jednou za čas se sebereme a jedeme třeba na hory. 

Takže pokud Tě to zaujalo, ozvi se, zastav se - rádi s tebou probereme, jak to u nás chodí.

SOCOS IT s.r.o.

Jsme SOCOS IT a již 7 let pomáháme firmám se správou dokumentů pomocí našeho vlastního software DOCU-X.

Specializujeme se na dokumenty, a k tomu si vyvíjíme náš vlastní software DOCU-X, který má 2 hlavní části - DOCU-X DMS (document management) a DOCU-X OCR (vytěžování dat z dokumentů). DOCU-X v tuto chvíli běží u zákazníků nejen v rámci ČR, ale také na Slovensku, v Maďarsku, Polsku a Litvě. Aktuálně chystáme rozšíření i do Řecka, Chorvatska, Bulharska a Rumunska. 

Důležité u nás je, že děláme věci tak, aby měly smysl. Jsme parta mladých lidí, kterým záleží na tom, aby se do práce těšili. A podle toho to u nás v kanceláři vypadá - v podstatě si lze představit přesný opak toho, co člověk zažije, když přijde do tradiční firmy (čti korporátu). Tzn., že člověk nemusí být v 8:00 v kanceláři, může říct co si myslí, jak by se měly věci zlepšit apod. Navíc si tu rádi hrajeme (v současnosti tu letí Fifa a Dirt Rally), občas zajdeme na pivko a jednou za čas se sebereme a jedeme třeba na hory. 

Každopádně se to těžko popisuje - chce to zažít!

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku