Manažer/-ka obchodních a mediálních projektů Aktuální

CityDog Media
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Externě

Pro společnost CityDog Media a.s., aktivní v oblasti online médií, hledáme zkušeného člověka na pozici manažera/-ky obchodních a mediálních projektů.

Náplň práce:

  • vyhledávání potenciálních klientů a jednání s nimi
  • zpracování příchozích objednávek
  • celková koordinace reklamních a mediálních projektů (poradenství zákazníkům, stanovení kolegům úkolů a jejich bezprostřední řízení, kontrola dodržení lhůt u projektů, hodnocení efektivity projektů a vypracování návrhů na zlepšení)

Co hledáme:

  • dobré obchodní schopnosti
  • znalost reklamního a mediálního trhu v Praze
  • zkušenosti s vypracováním komerčních nabídek
  • dobré komunikační schopnosti
  • vlídnost a schopnost domluvit se
  • zájem o digitální sféru a byznys
  • schopnost dodržovat lhůty a přijímat rozhodnutí
  • samostatnost a organizovanost

Výhodou jsou:

  • pracovní zkušenosti v oblasti médií, včetně digitálních
  • prokazatelné prodejní zkušenosti
  • kontakty na mediální agentury a klienty

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení
  • možný platový růst v závislosti na výsledcích
  • flexibilní pracovní dobu
  • práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • zázemí v centru Prahy

CityDog Media, a.s. je mladá mediální společnost s mezinárodním kapitálem, zaměřená na Prahu a životní styl. Hlavní náplní naší činnosti je vydávání online žurnálu www.city-dog.cz.

Společnost CityDog Media, a.s. byla oficiálně založena v lednu 2018. V současnosti je v našem pražském týmu cca 12 lidí, kterým dělá podporu mateřská společnost v zahraničí. Máme ovšem za sebou více než rok práce, kdy se nám podařilo z ničeho vybudovat jeden z nejzajímavějších a nejrychleji rostoucích online magazínů v Praze. Zaměřujeme se na události, které hýbou městem, na zajímavé lidi i místa. Mezi naše obchodní partnery patří malé i velké firmy, jakož i významné veřejné instituce.

Více se o nás dozvíte na www.city-dog.cz