Hledáme fakt inteligentního C# developera Nový

Turing Technology
Brno
Zaměstnanec
Externě, Full-time, Internship, Part-time

Momentálně je nás téměř 20 a hledáme mezi sebe podivína, zapálenca či jiného tech-fanatika, který ví že C# je budoucnost aby posílil naše kruhy. Je nám jedno že děláš C# rok pokud ti to jde a chceš být top. Si ostřílený borec s 10 letou praxí? Pojď se změřit.

 • Zaplatíme ti jednou ročně konferenci, kterou si vybereš
 • Pokud přijdeš s novým nápadem, podpoříme Tě
 • Můžeš být drzý, můžeš kritizovat ale buď konstruktivní
 • Dělej si co chceš kým nezdržuješ byznys
 • Nebudeme ti počítat hodiny, výplatu dostaneš vždy
 • Přidáme ti k platu pokud stihneš milestone s předstihem
 • Výplatu dostaneš do pátého dne v měsíci
 • Projekt může ze dne na den změnit směr, specifikaci či design, smír se s tím, nejsme korporát
 • Považuješ se za problem-solvera? Máš bod
 • Divnost je vítána
 • Šéf jde na služební cestu do Londýna, Curychu nebo Tater, chceš jít tak pojď i ty a rob odtud

Dostal ses až sem tak předpokládám že tě to zaujalo. Zkusím tedy v pár větách popsat kdo jsme a co děláme. Jsme parta mladých lidí s chutí dělat co nás baví. Kanceláře máme v centru Brna, dali jsme si záležet aby se nám tam dobře pracovalo tak jsme investovali do nich ale pokud upřednostňuješ homeoffice tak jak je libo, hlavně se sem tam zastav na společném meetingu a abychom viděli že žiješ a víš co se má dělat.
Děláme softwarové produkty pro brokery a finanční instituce ale žádné informační systémy ani nic podobného. Pracujeme na obchodní platformě a na systémech kolem ní, které využívají například umělou inteligenci, zpracování přirozeného jazyka nebo matiku. Neboj, nemusíš být matematický génius, na to tu už máme lidí. Naše počty ještě doplňují 4 odborníci s minimálně doktorátem z umělé inteligence a zpracování přirozené řeči, pokud se tedy chceš naučit něco nového, jsou ti plně k dispozici.

Jaké technologie budeš řešit? Žádné legacy projekty, dáváme si záležet na stacku. Děláme s C# 7.3, dotNET Core, Cassandra, MongoDB, Docker, Kubernetes. Pokud ještě frčíš na starších verzích, nevadí, naučíme Tě.

Jinak tu pak máme klasiku co má snad už každá firma - fit karty, televizor s Xboxem či PlayStation, kávu, monitory, klávesnice, židle, dovolenou, uvolněnou atmosféru atď.

Pokud máš zájem, ozvi se Valérii.

Turing Technology

Jsme malá technologická společnost a naší specialitou je vývoj softwarových řešení na zakázku pro finanční instituce, makléře a fondy. Kromě FinTech řešení pracujeme i na mnoha mimořádně zajímavých projektech, které si důkladně vybíráme podle zajímavosti. Záleží nám na příjemném a pozitivním pracovním prostředí a podněcujeme jednotlivce v jejich tvůrčím myšlení a v problem-solvingu.

Zde se v Turingu zaměřujeme na překonání statusu quo, v skratce - Řešíme FinTech problémy, které v ČR řeší málokdo a za našimi řešeními je kromě sexy kodu i věda.

 

Náš tým programátorů, výzkumníků a vědeckých pracovníků se zaměřuje na problematiku kódování, vývoj softwaru, impozantní digitální architektury, čistý a krásný kód, detailní rozhraní UI a UX a návrh inovativních řešení. Vezmeme vize klientů a přeměňujeme je na skutečnost. 

 

Jak to u nás vypadá?

Máme společné pondělní snídaně z Rohlík.cz, pravidelné team-buldingy a firemní akce, přes léto pracujeme z pláže a v zimě v příjemné chatě na Alpských svazích. V kancelářích máme multimediální koutek, Xbox či PlayStation, stále plnou ledničku a #DrinkBar k dispozici 24/7.

Naše organizační struktura je plochá, takže CEO můžeš narovinu říct, když máš toho za den dost a chceš jít domů, případně si na týden dát homeoffice.

Pokud se chceš dozvědět více, přijď nás podívat. Kanceláře máme v samotném centru Brna.

 

Na čem pracujeme?

Mnoho z našich řešení podléhá přísnému NDA, ale obecně pracujeme na systémech a řešeních pro brokery, banky a finanční instituce. Mnoho z nich zahrnuje systémy využívající umělou inteligenci, zpracování přirozené řeči, algoritmizace ale aj obecné řešení jako "internet banking" či nástroj pro komunikaci s trhy a mnoho jiných.

 

Máte nejaké produkty?

Donedávna jsme se specializovali pouze na vytváření systémů na míru, avšak momentálně pracujeme na vlastní obchodní platformě a její technologickému ekosystému, kde spojujeme všechny naše zkušenosti a technické dovednosti.

Co by vás mohlo zajímat?