Senior C++ developer pro boj s terorismem Aktuální

Compelson Labs
Praha, Praha 8
Zaměstnanec
Full-time

Milujete svou IT práci, ale když v akčním filmu vidíte boj superhrdinů proti záporákům, ozve se ve Vás léta potlačená touha po dobrodružství? „Jaké to asi je, zachraňovat svět?“ Pomyslíte si možná a začnete porovnávat svůj život strávený za obrazovkou počítače s výkony filmových hrdinů.

Dobrou zprávou je, že nemusíte opouštět svou stabilní práci, abyste se mohli vrhnout do něčeho velkého a dobrodružného.

Jsme Compelson Labs a vyvíjíme software, který úspěšně bojuje proti terorismu doslova na všech světových frontách. Vyvinuli jsme projekt Mobiledit.com, který využívají miliony uživatelů včetně armády Spojených států amerických, policejních a vládních složek. Mobiledit totiž dokáže spoustu užitečných věcí - například najít vymazaná data v telefonu, najít skryté údaje nebo zabezpečit údaje v elektronických zařízeních.

 

Koho pro tuto výjimečnou práci hledáme?

 

 • Člověka, který ovládá C++ pro Windows
 • Vyzná se v prostředí Visual Studio
 • Zkušenost s prostředím QT se mu bude také hodit
 • Náš nový kolega by měl být fanda do světa mobilních telefonů 

 

 

Čeho myslíte, že se můžete dočkat od firmy, jejíž produkty využívá i samotná americká armáda? Přece těch nejpropracovanějších benefitů, mezi které patří například:

 

 • Vysoké finanční bonusy, které jsou v přímé úměře k odvedené práci
 • Výjimečné pracovní prostředí, ve kterém práce není jen obyčejným zaměstnáním, ale důležitou misí. Ideální pro ty, kteří chtějí něco velkého dokázat.
 • Možnost pracovat pro stabilní společnost, působící na trhu hodně dlouho. Už od roku 1991.
 • Flexibilní pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
 • Možnost oddechnout si od práce díky pravidelným společným akcím s kolegy
 • Příležitost vybrousit své dovednosti k dokonalosti díky štědré podpoře vzdělávání

 

 

Tak co Vy na to? Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte poslat životopis!

 

Compelson Labs

Compelson je znám především díky úspěšnému produktu MOBILedit, který dokáže editovat obsah téměř libovolného mobilního telefonu a slouží milionům uživatelů a firem ke správě jeho obsahu a pokročilému využití telefonů. Compelson je také průkopníkem moderního vyšetřování mobilních telefonů, jeho produkty používají armády, policisté i nezávislí vyšetřovatelé z celého světa, včetně americké armády, FBI, Scotland Yardu a samozřejmě Policie ČR. Compelson prodává své produkty celosvětově, v USA má svou kancelář. Centrála a vývoj je stále v České republice.

Pojďte s námi bojovat proti zločinu a terorismu. Jsme relativně malý tým zkušených borců, mladých talentů i schopných studentů. Rozmanité úkoly vám umožní rozšíření zkušeností a strmý odborný růst, od programování algoritmů, komunikačních protokolů, zpětného inženýrství, dešifrování, hackingu až k mobilním aplikacím a propracovanému UI. Pro vývoj používáme nejnovější software a hardware, jsme Microsoft Certified partner, Apple developer, Google partner nebo Samsung partner.

Co by vás mohlo zajímat?