Tester - vývojář automatických testů Aktuální

CleverMaps
Praha, Brno, Czechia
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Kdo jsme a co děláme

Jsme tým vývojářů a odborníků na katastr nemovitostí, který společně vytváří unikátní aplikaci pro správu majetku. Ta výrazně zjednodušuje agendu týkající se správy pozemků, automatizuje určité procesy, pomáhá plánovat, eliminovat rizika a přispívá tak k efektivnímu využívání půdy. Pracujeme s daty z katastru nemovitostí a databáze LPIS.

 

Jak vyvíjíme

Naše multitenantní webová aplikace běží v cloudu. Backend píšeme v Javě, používáme PostgreSQL databázi, frontend boucháme v ES6, kódujeme v HTML5 s preprocesorem LESS. Buildujeme Mavenem a Webpackem. Naše infrastruktura je na AWS a OpenStacku, Devs i Ops jsou u nás sloučené věci. S automatizací, testováním a deploymentem nám pomáhá Jenkins, Docker a Ansible.

Testujeme na unit, integrační, UI i E2E úrovni, jak na backendu, tak i na frontendu. Testy jsou součástí development a release procesu.

 

Koho hledáme

 • umíš nebo máš zájem programovat v jazyce Java a ECMAScript (JavaScript)

 • věnuješ nám minimálně 20 hodin, nejlépe 40 hodin týdně

 

Tvůj pracovní týden

 • přebíráš Jira tickety s požadavky na nové testy nebo na změnu existujících testů

 • implementuješ je na základě vypracovaných specifikací a analýz v Confluence

 • vypracovaný kód předáváš na review, případně konzultuješ s vývojovým týmem

 • udržuješ existující stacky UI testů v Selenium/JUnit a E2E testů ve Webdriver/Cucumber

 • testy pravidelně spouští Jenkins a ty kontroluješ jejich úspěšné provedení

 • v případě chyby v testech komunikuješ s vývojovým týmem

 • vypracováváš scénáře testů podle nových specifikací v Confluence

 • podílíš se na architektuře testování

 

Co ti nabízíme

 • ideálně full-time, ale můžeme se domluvit i na part-time

 • veškeré vybavení potřebné k práci

 • flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice

 • možnost být součástí něčeho velkého - nově vznikající skupiny MindForge

 • pohodové pracovní prostředí plné zeleně

CleverMaps

CleverMaps je inkubátorem více zajímavých projektů, kde vyvíjíme cloudové aplikace vizualizující data nad mapami a poskytujeme další navazující služby a odborné poradenství.

Jsme tým různých lidí a pracujeme ve svobodné firmě. Zakládáme si na ploché organizační struktuře, provázanosti týmů a sdílení know-how. Každý z nás se realizuje v tom, co ho baví a zajímá. V CleverMaps pracujeme na zajímavých projektech a máme prostor se dále posouvat a rozvíjet. Kromě práce nás spojuje i firemní kultura.

Rádi se bavíme, sportujeme i soutěžíme. Na teambuildingy jezdíme všude možně, jednou do hor, podruhé na vodu. Máme firemní kapelu, interní noviny, a řadu rituálů. Rádi spolu taky vyrazíme na výlet na kola, zahrát si badminton nebo jen tak na pivo.

 

Více o našem firemním životě se můžeš dočíst na našem blogu

 

NAŠE TÝMY

CleverAssets

Máme jedinečné zkušenosti z oblasti vývoje softwaru, katastru nemovitostí a správy půdy. Naší vizí je stát se dominantním virtuálním tržištěm se zemědělskou půdou. Pro naše zákazníky vyvíjíme webovou aplikaci na správu půdy, zajišťujeme její nákup či prodej. 

CleverAnalytics

CleverAnalytics je cloudová platforma pro lokační analýzu. Jednoduše řečeno kombinujeme firemní data s daty z externích zdrojů a promítáme je na mapu. Výsledkem je geomarketingová analýza trhu. Díky ní naši zákazníci přesně vědí, kde a jak rozvíjet svůj byznys.

CleverRoads

Zaměrujeme se na dopravní a infrastrukturní stavby. Naše aplikace pomáhají zrychlit, kontrolovat a zjednodušovat činnosti ve všech etapách přípravy, realizace a údržby staveb. Díky našim znalostem a zkušenostem se nám daří nahlížet na každodenní práci našich zákazníků z jiné perspektivy. 

CleverFarm

Nebavilo nás dívat se na zemědělství jak je pozadu a rozhodli jsme se to změnit. Naší vizí je tvorba jednoduché online aplikace, která pomáhá farmám zbavit se administrativní zátěže, ochrání je od ztráty dotací a zvýší jejich výnos. Nově začínáme implementovat a používat obrazová data ze satelitů, které jsou současnou špičkou ve snímání zemského povrchu ve vysokém rozlišení. To dává úplně jiný a nový pohled na zemský povrch a jeho strukturu. Jako všechny aplikace i tato běží v cloudu a brzy je plánovaná mobilní aplikace.

 

Co by vás mohlo zajímat?