C# programátor - 100 % homeoffice Nový

SIESTA SOLUTION
Praha, Středočeský kraj, Czechia
Zaměstnanec s možností získání podílu
Full-time, Externě

Máme už spoustu klientů a ze startupu jsme se stali firmou. Jsme parta kreativních lidí (matfyzáci, antropologové, cestovatelé, podnikatelé) a vyvíjíme inovativní projekty v oblasti blockchainu.

Hledáme posilu do našeho vývojového teamu, konkrétně C# programátora. 

Co budeš dělat:

  • Podílet se na vývoji revolučních inovátorských projektů z oblasti kryptoměn, blockchain technologie a turismu.
  • Více najdeš zde: https://siesta.cloud

Tyto znalosti se ti budou u nás určitě hodit:

  • Znalost vývoje v prostředí .NET - C# a .NET Core, zkušenosti z ASP a webovou problematikou budou pro tebe velkou výhodou, ale nejsou podmínkou.
  • Základní znalosti pro práci s databázemi jako T-SQL a LINQ se ti budou velice hodit.
  • Zkušenost s Angular a TypeScript vítáme.

Co ti nabízíme:

  • Svobodu kde budeš pracovat – Můžeš pracovat na 100% z domu nebo si každý den zajít k nám do kanceláře v Praze. Je to na tobě.
  • Svobodu kdy budeš pracovat – Rád pracuješ v noci, kdy tě nikdo neruší? Rád pracuješ ráno a pak máš zbytek dne volný? U nás klidně můžeš. Dostaneš úkol a termín a kdy si ho splníš je jen na tobě.
  • Svobodu od byrokracie – Jsme malá moderní firma. Nebudeš muset vyplňovat korporátní reporty, které stejně nikdo nečte.
  • Uspokojení z užitečné práce – Tvoje práce neskončí v žádném šuplíku. To, co se udělá, to se taky použije a bude to používat spousta skutečných lidí na celém světě.
  • Finanční perspektivu – Jsme na úspěšné cestě. Počítáme s tím, že ti,  co se na úspěchu budou podílet, budou náležitě a dlouhodobě odměněni.

Preferujeme začátek spolupráce na OSVČ. Po čase je možné se domluvit na HPP. Jinak nástup je ASAP a pracovní poměr full-time.

SIESTA SOLUTION

Moderní hotelový software (PMS) + mnohem víc !

Začali jsme ve vlastním hotelu. Řešili jsme, jak ulevit přetíženým recepčním, jak předejít zmatkům a overbookům, jak efektivně prodávat na vlastním webu a zároveň na více prodejních kanálech. Stále jsme hledali způsoby, jak automatizovat rutinní činnosti a zmenšit množství práce všude, kde to bylo možné. Tak jsme vyvinuli Siesta Solution. Chtěli jsme si prostě ušetřit práci a zároveň maximalizovat zisk. Během krátké doby se nám podařilo navýšit zisk o 30% a získat lepší hodnocení než Hilton.

Vyvinuli jsme při tom velmi efektivní software a získali cenné zkušenosti a know-how. Když jsme usnadnili život sobě, chceme nyní naše řešení a znalosti nabídnout i vám. Proč se nepodělit, když to dává smysl?Potěšilo nás, že o náš produkt i naši společnost začali brzy projevovat zájem investoři, klienti i lidé, kteří s námi chtěli pracovat. Náš tým má v součastnosti 20 expertů v nejrůznějších oblastech od hotelnictví, programování, management, marketing, copywriting atd. Tím ale nekončíme. Rozvíjíme se velmi rychle. Stále hledáme šikovné programátory, copywritery a další lidi, kteří mají chuť přiložit ruku, znalosti či investice ke společnému dílu.

Siesta Solution je otevřený systém, který stojí o zpětnou vazbu a snaží se poučit z vlastních chyb. Uznáváme kolektivní inteligenci, což znamená že celek je více než jen součet částí. Všichni členové organizace jsou rovnoprávné bytosti, které chápou, že příjemné pracovní prostředí, dostatek volného času a peněz stejně jako sociální zodpovědnost jsou současně potřeby i zdroje. I když je hlavním smyslem naší společnosti vytvářet zisk tím, že se budeme dobře starat o potřeby našich klientů, nechceme si ho nechat jen pro sebe.Cítíme odpovědnost i za prostředí, v němž žijeme. Chceme ho tedy přiměřeným způsobem použít k jeho zlepšování. Cítíte-li se osloveni tím co a jak děláme, neváhejte se nám ozvat. Najdete u nás své místo.

Co by vás mohlo zajímat?