Full stack Java developer (up to 200 000 CZK) Aktuální

TSCNET
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Externě

V Německu jsme již dobře zavedená společnost a jeden z evropských lídrů v našem oboru. A právě teď rozjíždíme svůj tým i v Česku. Budeš u toho s námi?

Kdo jsme?

Jsme energetická firma, jejíž vizí je efektivní využití přenosové soustavy a její bezpečnost. K tomu vyvíjíme vlastní mechanismy, nástroje a procesy, hrajeme si s terabajty dat a uvědomujeme si, že technologie tvoří páteř našich business procesů.

Kdo jsi ty?

Java developer. OSVČ. Něco už máš odpracováno a teď se chceš posunout dál. Níž vyjmenované technologie ti nedělají problém (nebo jsi schopný se je hodně rychle doučit). A kromě toho se s námi zvládneš domluvit anglicky.

S čím u nás budeš dělat?

  • Java, Spring
  • Angular 6
  • Docker
  • Linux

Proč chceš k nám?

  • Protože s námi budeš rozjíždět úplně nový projekt od píky a při tom budeš mít v zádech silné product ownery s roky zkušeností.
  • Protože budeš pracovat na něčem, co má fakt smysl a dlouhodobě zlepšuje životy.
  • Protože tvoje práce bude tvořit, ne tupě opisovat kódy.
  • Protože schopný zkušený developer si vydělá třeba i 150 000 a víc. A pokud jsi juniornější, domluvíme se podle tvých zkušeností.
  • Protože ti navíc zaplatíme zařízení, na kterém se ti bude nejlíp pracovat.

TSCNET

Jsme TSCNET Services, specialisté na bezpečnost a efektivní přenos elektrické energie. V našich kancelářích v Mnichově pracuje tým aktuálně složený z dvaceti národností. A právě teď stavíme svůj tým i v Praze.

Dokážete si představit život bez elektřiny? Na elektřině jsme dnes závislí jako skoro na ničem – a její spotřeba rok od roku roste, což spolu s narůstajícím množstvím obnovitelných zdrojů elektřiny s sebou nese větší a větší nároky na rozvodnou síť. A tady nastupujeme my.

Jsme TSCNET Services, specialisté na bezpečnost a efektivní přenos elektrické energie. V našich kancelářích v Mnichově pracuje tým aktuálně složený z dvaceti národností. A právě teď stavíme svůj tým i v Praze.

A co jsme zač? Naší vizí je bezpečný přenos elektrické energie a maximalizace přenosové kapacity elektrické soustavy.

Z terabajtů dat těžíme pro naše zákazníky informace pro optimální kontrolu toku energie. Monitorujeme klíčové prvky přenosové soustavy a predikujeme možné problémy. A spolu s našimi zákazníky a partnery vyvíjíme nástroje a mechanismy, abychom byli připraveni na nové výzvy v oblasti energetiky. To všechno už od roku 2014.

Co by vás mohlo zajímat?