Angular/Vue.js Developer Aktuální

SNADNEE
Brno
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Snadnee je brněnské vývojářské studio plné přátelských lidí, kteří chtějí používat jen ty nejnovější technologie a pořád se zlepšovat. Vytvářej s námi progresivní webové aplikace, custom software a další super skvělé projekty. Všechno děláme na míru, žádné 10 let staré jádro nebo přepis obludně napsaných aplikací. Přidáš se?

 

Co ti nabízíme

 • Práci na nejnovějších verzích a neustálý rozvoj 
  Pro každý projekt hledáme řešení na míru, což znamená i volbu nejvhodnější technologie. Dbáme na používání nejaktuálnějších verzí, takže máš příležitost pořád objevovat něco nového. K tomu jsou samozřejmostí kurzy a školení dle tvého výběru.
 • Projekty pod dohledem 
  Díky malému týmu a rychlému posunu projektů nejen brzy vidíš výsledky své práce v praxi, ale také máš jistotu, že tvůj hlas a názor bude opravdu slyšet.
 • Pracovní místo na míru 
  Pořídíme ti monitor i myš podle tvého výběru. Pravidelně také děláme nákupy na Rohlíku, takže si můžeš přihodit svačinu nebo legální doping podle své chuti.
 • Pružnou pracovní dobu 
  Scházíme se v kanceláři mezi devátou a pátou, ale není problém přijít či odejít v jiný čas. Každý měsíc také nabízíme 4× home office.
 • Základní plat 40-50 000 Kč 
  S vyhlídkou na růst úměrný růstu naší firmy.
 • Malý, o to ale kompaktnější, tým 
  Pravidelně spolu grilujeme, chodíme na pivo nebo třeba jezdíme na motokárách. Zatím nás není ani 10, takže nečekej žádné korporátní struktury.

 

Co potřebujeme od tebe

 • Programuješ v Angularu 
  nebo podobném javascriptovém frameworku (Vue.js). Na Angular tě případně doškolíme.
 • Máš zkušenost s PHP 
  Jestli konkrétně s Laravelem, vyvážíme tě zlatem! Ale jinak klasicky stačí SQL, HTML a CSS.
 • Zkušenost s aplikacemi 
  Hodí se, když už jsi někdy přemýšlel a navrhoval, jak by celá aplikace měla fungovat.
 • Keep it simple 
  Jednoduchost máme i v názvu, u našich řešení je pro nás extrémně důležitá. Potřebujeme, abys měl chuť snadno řešit i složité zadání.
 • Přímou komunikaci s klienty 
  Je dobré si vyptat podklady přímo u zdroje a pak si také ověřit, jak tvoje řešení funguje a slouží v praxi.

 

Co dál
Pokud tě nabídka zaujala, ozvi se nám a pošli životopis. Čeká tě dvoukolový pohovor – první kolo se šéfem Honzou, druhé už s celým týmem. Těšíme se na tebe!

SNADNEE

Snadnee je brněnské vývojářské studio s týmem přátelských lidí, kteří chtějí používat jen ty nejnovější technologie a pořád se zlepšovat. Vytváříme progresivní webové aplikace, custom software a vše děláme na míru. Budeš jedním z nás?

Naši klienti na nás oceňují výbornou komunikaci a zaměření i na ty nejmenší detaily. Stejná pravidla dodržujeme i v našem týmu.

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku