Frontend nebo fullstack vývojář do týmu TechFides Aktuální

TechFides Solutions s.r.o.
Brno
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Rosteme a opět rozšiřujeme tým, připoj se k nám!

Hledáme šikovného front-enďáka na poloviční či plný úvazek do týmu TechFides pro dlouhodobou spolupráci na rozsáhlejších webových projektech v technologiích jakými jsou Angular, Vue a React.

Jsme brněnská vývojářská společnost s kvalitním zázemím bez korporátních návyků. Naší hlavní náplní je vývoj větších webových aplikací a naším produktem je vývoj software. Projekty, na kterých pracujeme rostou, a tak roste také náš tým.

 

Co pro Tebe máme připraveno?

 • super atmosféru a práci v profi společnosti, která jde s dobou
 • férovou odměnu a její progresivní růst v závislosti na tvých schopnostech (s růstem odměny aktivně pomáháme, například máme zavedeny dobrobolné odborné zkoušky pro zvyšování kvalifikace, kdy složení zkoušky znamená zvýšení odměn)
 • práci na zajímavých projektech, většinou pro zahraniční startupy, nově vyvíjené aplikace
 • zkušenosti a know-how práce s moderními technologiemi a postupy vývoje
 • práci s hezkým zdrojovým kódem, spaghetti kód u nás nemá místo, code review v procesu vývoje, práci s profi nástroji jako je Slack, JIRA, Confluence a GitLab
 • prostor pro vlastní rozvoj, inovaci a realizaci vlastních nápadů či podnětů pro zlepšení implementace
 • možnost vést vlastní tým a stát se lídrem (zkušeným vývojářům –
  nabízíme možnost vedení technické stránky projektu, technické řešení netriviálních požadavků na funkcionality projektu, zakládání architektury nových projektů apod.)
 • volná pracovní doba, stejně tak docházka do kanceláře podle domluvy – v Králově Poli v prostorách Centra Šumavská
 • příjemné pracovní prostředí (žádný open space, žádné nesmyslné denní status meetingy)
 • další benefity jako jsou stravenky, free káva, čaj, nealko, sladkosti, ovoce, snídaně a domácí dobroty, fotbálek, PS4 Pro, dobrovolná výuka angličtiny a prezentace zajímavých technologií, dobrovolné firemní akce a 25 dní dovolené jsou u nás samozřejmostí – zkrátka kvalitní zázemí je základ

 

Koho nyní hledáme a co je nutné?

 • vývoj webových aplikací tě baví a chceš se učit nové technologie
 • už jsi se alespoň okrajově setkal, případně si sám vyzkoušel práci s technologiemi jakými jsou React, Angular či Vue.js
 • konzole prohlížeče je tvým kamarádem do deště
 • už dávno se nebojíš gitu

Pro ty, kteří už mají první krůčky dávno za sebou a nyní kopou první ligu, máme připraveno mnoho výzev. V týmu máme mnoho odborníků na jednotlivé technologie a ty se k nim můžeš přidat. Naši techničtí lídři kromě samotného vývoje pomáhají hlídat kvalitu našich výstupů a zároveň posouvají nejen nás tým jako celek vpřed, ale také celou vývojářskou komunitu, pro kterou TechFides pravidelně pořádá konference.

 

Výhodou – ne podmínkou – je znalost či praxe:

 • Gulp, Webpack
 • Redux, Apollo
 • ES6, TypeScript
 • GraphQL, REST architektura

 

Nástup možný ihned. Není nutné znát všechny uvedené technologie, vše vysvětlíme a zaučíme. Rádi se s tebou u nás osobně potkáme a představíme blíže náplň práce, prostředí a náš tým. Pohovor plný stresu nečekej, zbytečné formality nevyžadujeme, stejně tak netřeba formální dress code při naší schůzce – i my budeme v tričku  Když budeš chtít, tak je možné naplánovat setkání také na večer či víkend.

Líbí? Neváhej nám dát o Tobě vědět, rádi Tě poznáme!

TechFides Solutions s.r.o.

Jsme spolehlivým partnerem pro poskytování IT řešení a služeb. Našimi klienty jsou jednotliví investoři a startupy, kteří chtějí postavit webový systém. Nikdy se nenudíme, pracujeme na projektech z různých oborů, například ze zdravotnictví, herní portály, řešení logistiky či řízení výroby.

Tým TechFides se skládá z talentovaných brněnských vývojářů. Nejsme velcí, o to víc ale umíme máknout. Nebaví nás zbytečné formality, záleží nám na kvalitě naší práce.

Pro naše klienty realizujeme IT projekty včetně návrhů a podpory produkce. Stavíme webové portály v nejrůznějších oborech, jako například zdravotnictví nebo online hry.

Naše společnost je šitá na míru vývoji. Máme vypracovaný vlastní systém vzdělávání a odměňování. Máme luxusní zázemí. Nemáme openspace kanceláře, každý člen týmů má dostatek svého prostoru kolem sebe. Nemáme povinnou docházku, když už ale dojdeš do kanclu, čeká Tě kuchyňka plná dobrot, fotbálek, PS4 a parta skvělých lidí.

V našem týmu je spousta odborníků, kteří Tě povedou a budou Tě inspirovat. Naše know-how si ale nenecháváme pouze pro sebe a toto sdílíme na vývojářských konferencích {WAC}, které TechFides pravidelně pořádá.

Staň se součástí špičkového týmu TechFides a dej nám o sobě vědět - těšíme se na Tebe!

Co by vás mohlo zajímat?