Studenti, zbystřete: hledáme C++ programátory! Aktuální

Compelson Labs
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Internship

C++ programátor pro COMPELSON

Propoj práci se studiem a buď v klidu! 

Jsi student VŠ zaměřené na IT? Tak si představ tu nádheru, když Ti budeme v podstatě platit za to, že pracuješ na diplomce! Nebo obráceně: Škola Ti práci u nás uzná coby diplomku. No a po škole u nás můžeš vesele pokračovat. 


Kdo Ti tuhle skvělou příležitost vlastně dává? 

Jsme Compelson, tvůrci legendárního Data Officer a známějšího MOBILeditu, programu na editaci obsahů mobilních telefonů. Sídlíme v Praze, ale působíme celosvětově (MOBILedit využívá jak Policie ČR, tak třeba Scotland Yard a FBI), máme kancelář i v USA – v San Franciscu. A kdo říká, že by ses tam nemohl/-a jednou vydat? 


Koho hledáme?

 • developera C++
 • programátora znalého Visual Studia
 • fandu světa moderních telefonů 


Co tě čeká?

 • práce: od programování algoritmů, přes komunikační protokoly a GUI až k mobilním aplikacím 
 • nejmodernější HW i SW 
 • plno možností: jsme Microsoft Certified partner, Apple Developer, Google partner, Samsung partner a Nokia partner 


Co nabízíme?

 • odpovídající plat + vysoké bonusy 
 • práci přímo u metra Palmovka 
 • možnost nástupu ihned 
 • zázemí stabilní společnosti 
 • možnost vývoje, kariérního růstu a zásadního rozšíření zkušeností 
 • u vybraných VŠ  možnost propojení práce u nás s diplomovým projektem

Compelson Labs

Compelson je původní česká firma založena v roce 1991 týmem z katedry počítačů ČVUT FEL. Prvním produktem byl dnes již legendární Data Officer - pokročilý hardwarový bezpečnostní systém, rozšiřující bezpečnost PC na novou úroveň včetně tzv. totální antivirové ochrany, která viry nevyhledávala, ale namísto toho znemožnila jejich fungování na PC. Dalším produktem byl zvláště oblíbený Password Officer pro správu hesel a produkty pro šifrování dat. Následovaly průkopnické produkty v oblasti čipových karet, vlastní periferie a první celosvětově úspěšný software - SIMedit se čtečkou SIM karet. Dnes je Compelson znám především díky velmi úspěšnému produktu MOBILedit, který dokáže editovat obsah téměř libovolného mobilního telefonu a slouží milionům uživatelů a firem ke správě jeho obsahu a pokročilému využití telefonů. Compelson je také průkopníkem moderního vyšetřování mobilních telefonů, jeho produkty používají od roku 1996 armády, policisté i nezávislí vyšetřovatelé z celého světa, včetně americké armády, FBI, IRS, Scotland Yardu a samozřejmě Policie ČR. Compelson prodává své produkty celosvětově, v USA má svou kancelář. Centrála a vývoj je stále v České republice.

Nabízíme výjimečnou práci s moderními technologiemi a dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti s pečlivě organizovaným vývojem na základě agilních metod SCRUM. Rozmanitá práce u nás vám umožní rozšíření zkušeností a strmý odborný růst, od programování algoritmů, komunikačních protokolů a GUI až k mobilním aplikacím. Pro vývoj používáme nejnovější software a hardware, jsme Microsoft Certified partner, Apple developer, Google partner, Samsung partner a Noika partner.

Co by vás mohlo zajímat?