Stůj za zrodem hvězdných programátorů! Pojď učit. Aktuální

Techpike s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Jsi zkušený programátor, ale už tě to nebaví, protože je to pořád dokola stejné? Ale na úplnou změnu kariéry už si netroufáš? Nebo děláš freelance a přemýšlíš, co udělat s pár volnými hodinkami? Zkus něco nového. Výzvu. Zkus učit!

Nebudeme tu psát, že učení je určitě tvoje životní poslání a právě jsi ho objevil. Možná ano, kdo ví. Možná to ale bude jenom vybroušení z rutiny a nasbírání zkušeností. A třeba se po krátké učitelské zkoušce s láskou vrátíš zase jenom ke komunikaci v nulách a jedničkách. To ale nezjistíš, dokud to nezkusíš.

 

Co bys dělal?

Učil. Ale ne posílání e-mailů na místním učňáku. Učil bys malé skupinky namotivovaných lidí, kteří se opravdu chtějí stát programátory. Žádné studium jenom kvůli titulu. Žádné rámcové vzdělávací programy. Jenom ty a tvoje praktické zkušenosti.

 

Jak by to vypadalo?

Podle toho, jak máš čas, bys dostal kurzy, které probíhají většinou po večerech. Tam ti přijde třeba 8 studentů a ty bys je naučil opravdové programování – PHP, Javu nebo frontendové technologie.

 

Jak bys měl vypadat ty?

V podstatě máme jenom tři podmínky:

  • Musíš perfektně umět jazyk, který chceš učit (což ti už snad došlo).

  • Musíš si věřit na přednášení pro skupinu studentů. Zaujmout je, nadchnout a tak.

  • Musíš mít už nějaké základní povědomí o výuce programování. Určitě ne 10 let zkušeností z Matfyzu, ale třeba zaučování juniorního programátora ve tvém týmu, to úplně stačí.

 

A co bys z toho měl?

  • Mzdu za odučenou hodinu, ale i za přípravu. Vždycky včas a přesně tolik, na kolika se dohodneme. A bonusy za úspěchy studentů.

  • Jedinečný projekt a skvělou šanci nabourat rutinu (už jsi snad někdy něco takového viděl?)

  • Časovou volnost – ty si říkáš, kdy chceš mít kurzy a my se ti pokusíme přizpůsobit.

  • A samozřejmě nás všechny k ruce: pomůžeme ti stát se špičkovým lektorem, kterého budou všichni milovat.

 

Máš nějakou otázku? Nebo už teď víš, že by tě to mohlo bavit? Napiš nám a my se ti ozveme zpátky.

Techpike s.r.o.

Vyvíjíme komplexní systémy na míru s vysokou přidanou hodnotou. Specializujeme se na backendy webových aplikací a naše znalosti a zkušenosti uplatňujeme také při vzdělávání programátorů a code review rozličných informačních systémů. Našim cílem je posouvat naše zákazníky, spolupracovníky a studenty na vrchol technologického světa.

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku