Android Developer do Pilulky (mezinárodní firma s obratem 2 mld. Kč) Aktuální

Pilulka.cz
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Znáš Pilulku?

  • Vše začalo v roce 2013 u zakladatelů bratří Kasů (kdo by neznal Kasa.cz), dnes je Pilulka ve třech zemích (CZ, SK, RO), provozuje přes 100 kamenných lékáren a ročně našimi databázemi protečou nákupy za 2 miliardy Kč. Pokud chceš být u spuštění další země, rychle pospěš, jinak to nestihneš :)
  • Nejsme jenom eshop, jsme technologická firma, a tak přistupujeme i k celému IT. Klademe si za cíl být technologickým leaderem na poli evropské farmacie.
  • Naše služby používají stovky tisíc zákazníků, tudíž u nás o programátorské výzvy není nouze.

Co bude tvá pracovní náplň?

Vývoj naší mobilní aplikace pro Android, ve které si hýčkáme naše nejvěrnější uživatele. Chceme být technologický leader ve farmacii, a proto jsme třeba jako první spustili v mobilní aplikaci integraci s eReceptem. Nečeká tě tedy u nás žádný zakázkový vývoj, ale práce na jedné aplikaci, kterou si budeš moci vymazlit.

Co od Tebe očekáváme?

  • Zkušenosti s vývojem pro Android
  • Prokazatelně alespoň rok praxe
  • Velmi dobrý přehled SDK platformy Android
  • Schopnost samostatného přístupu k řešení problémů
  • Pracovat v týmu a komunikovat s ostatními členy týmu
  • Kreativní přístup a dobré nápady
  • Výhodou je znalost Kotlinu a Firebase Realtime Database

Co ti nabídneme my?

  • Snažíme se dát každému možnost, aby se vypracoval na úplnou špičku!
  • Pracovat budeš úzce zejména se 3 kolegy - Oleg vede vývoj mobilní aplikace a působí na pozici team leadera, dále kolega Matouš pracuje na Androidu a druhý kolega Martin pracuje na iOS. Mimoto má naše IT asi 15 dalších kolegů, kteří se starají o další naše systémy.
  • To, že nás nové technologie zajímají, si budeš moci nejenom ověřit, ale i prožít skrz naše DEV Fridays, kde si technologie ukazujeme a hrajeme si s nimi.

Co ti můžeme nabídnout dál?

  • Pilulka není práce, Pilulka je životní styl.
  • Nadstandardní platové ohodnocení a výkonnostní odměny.
  • Možnost výuky angličtiny a její praktikování s kolegy v cizině.
  • In-house dev team s volnou pracovní dobou.
  • Široké pole realizace vlastních nápadů v projektu, který získal investice v řádu desítek miliónů korun.
  • Volba režimu pracovního poměru.
  • Moderní, nové kanceláře jen 2 minuty od metra Českomoravská.
  • Přístup k firemním vzdělavacím zdrojům.
  • Přímý kontakt s majiteli společnosti - oba bratři Kasové chodí denně do firmy a na firemním DNA je to znát.
  • Pořádáme společné firemní akce (hory, voda, kultura, běžecké závody a spousta jiných zážitků)
  • Zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky.
  • Přátelský kolektiv s věkovým průměrem okolo 30 let.
  • Pro naše kolegy máme v kuchyňce vždy po ruce kafe, čaj a další zajímavé pilulky:)

Pošli nám odkaz na svůj LinkedIn nebo CV na e-mail oleg.nemna@pilulka.cz, pokud máš ovšem kus kódu, kterým by si se chtěl pochlubit, je to ideální varianta a můžeš se o něm pobavit rovnou s Olegem.

    Pilulka.cz

    Pilulka je úspěšná, stabilní a rostoucí společnost, provozující kamenné lékárny a známé internetové lékárny Pilulka.cz a Pilulka.sk. Jsme firma, která zaměstnává přes 250 zaměstnanců, přesto si udržujeme start-up duch firmy (na centrále přes 50 kolegů, zbytek pracuje v lékárnách a v terénu). Děláme vše pro naše zákazníky a díky tomu se nám již čtvrtým rokem daří úspěšně růst a prosperovat. Hledáme další kolegy a kolegyně, kteří nám pomohou a posílí náš tým.

    Pilulka.cz získala v letošním roce ocenění APEK E-commerce Awards 2017 za nejvíce inovativní a originální internetový obchod a v roce 2018 bude reprezentovat Českou republiku na Global E-commerce Summitu. Získala také 7. místo ve střední a východní Evropě (1. místo v ČR) v soutěži Deloitte Technology Fast Rising Stars.

    Sami jsme vybudovali moderní logistické centrum, přes které sme v roce 2017 obsloužili víc než 300 000 zákazníků. Uspořádali akci pro děti, kde se rozdalo přes 1000 cukrových vat. Společne týmově uběhli téměř 500 000 km, vypili stovky litrů piva a limonády, každý den si vzájemně rozdáme desítky úsměvů. Pravidelně investujeme svůj vlastní čas a peníze do našeho vzdělání.

    Pilulka.cz meziročně roste o desítky %. Na počátku roku 2014 nás bylo 5 zaměstnanců. Na konci 2015 už téměr 50 a v polovině roku 2017 více než 250. A místa jsou volná pořád. Podívej se koho právě hledáme, nebo nám napiš co umíš a jak bys nám chtěl pomoct v dalším růstu.

    Jsme tým a všichni naši hráči jsou pro nás důležití, pokud se k nám chceš připojit, něco nového se přiučit a podílet se na velkých věcech, dej nám vědět. Těšíme se na Tebe!