Java Full-Stack Developer Aktuální

BEESLI CZ
Liberec
Zaměstnanec
Full-time

Hledáme developera - zn. Java

Hledáš práci mimo korporát? Chceš být součástí týmu, kde tvůj názor bude důležitý?

Jsme BEESLI - česká softwarová společnost, která proráží cestu Internetem Věcí. Mezi naše klienty patří popřední společnosti z oblasti technologií budov a bezpečnosti. Vymýšlíme, tvoříme, aplikujeme. Nabízíme komplexní služby v oblasti vývoje software od konzultace a návrhu přes realizaci a programování až po samotný provoz, monitorování a údržbu.

Teď hledáme někoho, kdo nám pomůže s vývojem v Javě. Nezáleží na tom, jestli jsi samouk nebo máš bohaté zkušenosti z korporátů. Přijď k nám a dělej s chutí na smysluplných věcech!

Jaká bude Tvá náplň práce?

  • realizace a vývoj zadaných projektů pro významného klienta z oblasti bezpečnosti

  • práce s: Java, Docker, SQL DBs, NoSQL DBs, Message brokers, Swagger

  • práce s novými technologiemi ze světa backend aplikací

  • žádný legacy software, žádné korporátní procesy a management - stojíme si za moderními technologiemi a moderní firemní kulturou

Co od tebe vyžadujeme?

  • máš zkušenosti s programováním v Javě (a práce s ní tě baví)

  • máš týmového ducha

  • přemýšlíš také vlastní hlavou, a to i nad rámec zadání

  • měl/-a bys ctít čistý kód, neděláme produkty jen hezké navenek, ale také kvalitní zevnitř

  • jsi spolehlivý/-á a důsledný/-á

  • ovládáš angličtinu na úrovni čtení dokumentace

Co ti nabízíme?

  • práci v mladém kolektivu v Liberci

  • budeš se podílet na dalším rozvoji firmy

  • spolupráci na plný úvazek/IČO

  • flexibilní pracovní dobu, home office, sick-days

  • možnost firemního paušálu

  • příležitost stále se učit něco nového

  • firemní akce, teambuilding, káva, společné pivo, zábava

Zaujala Tě naše nabídka? Tak na co ještě čekáš :)

BEESLI CZ

Jsme BEESLI - česká softwarová společnost, která proráží cestu Internetem Věcí. Mezi naše klienty patří popřední výrobci z oblasti technologií budov. Vymýšlíme, tvoříme, aplikujeme. Nabízíme komplexní služby v oblasti vývoje software od konzultace a návrhu přes realizaci a programování až po samotný provoz, monitorování a údržbu.

Aktuálně hledáme někoho, kdo nám pomůže s vývojem v Node.js a Javě, ale i s vývojem pro mobilní platformy. Nezáleží na tom, jestli jsi samouk, nebo máš bohaté zkušenosti. Přijď k nám a dělej s chutí na smysluplných věcech!

Přijmi výzvu malé společnosti s velkým potenciálem. Přijď k nám a budeš mít zázemí pro vlastní rozvoj, přijď a tvoř s námi.