Tester ERP systému Aktuální

IReSoft, s.r.o.
Brno
Zaměstnanec
Full-time

Jsme brněnská sw firma, která svým produktem pomáhá sociálním službám (Domovy pro osoby se zdravotním postižením, Domovy pro seniory apod.). Naše systémy se staly během 15 let, co jsme na trhu, nejpoužívanějším řešením u poskytovatelů sociálních služeb jak v Česku, tak na Slovensku. Naším cílem je uživatelům zjednodušovat práci, neustále přicházet s něčím novým a zlepšovat tak kvalitu péče o lidi, kteří jsou odkázáni na pomoc druhých. Chceme, aby naše systémy skutečně pomáhaly, uživatelé je měli rádi a používali je na 100 %.
Líbí se ti představa, že jsi zodpovědný/á za funkčnost a kvalitu ERP systému pro poskytovatele sociálních služeb, a že Tvé slovo bude mít význam při návrhu lepšího řešení? Znáš základní testovací postupy a občasný stereotyp při nich ti nevadí?
Pecka… Pokud máš chuť číst dál, tak nám pošli svoje CV a motivační dopis v případě, že:

 • si umíš udělat legraci sám ze sebe,
 • zpětnou vazbu bereš jako možnost, jak se zlepšit,
 • dokážeš najít, na co vývojář zapomněl a co by klientovi zkomplikovalo život,
 • tě baví pracovat v týmu a komunikovat s vývojáři,
 • používáš selský rozum.

 

O čem to bude?
O manuálním hledání chyb v programu.
O kontrole uživatelské přívětivosti v nových funkčnostech.
O vytváření testovacích scénářů.
O tvorbě dokumentace.
O spolupráci s vývojáři a dalšími testery a testerkami.
O agilním vývoji.

A co za to nabízíme my tobě?

 • Budeme s tebou jednat férově a na rovinu.
 • Rádi ti pomůžeme, když se nebudeš bát zeptat (i hlouposti se počítají).
 • Budeme tě podporovat, aby z tebe byl čím dál lepší tester.
 • Tvůj názor bude slyšet. Ještě jinak: ,,bez něj by nám to neklapalo“ .
 • Smysl, že vytváříš produkt pro lidi, kteří pomáhají lidem.
 • Flexibilitu – rychle měníme status quo.

 

IReSoft, s.r.o.

Nejsme jen další obyčejná softwarová společnost. U nás myslíme jinak a nebojíme se jít proti proudu. Věříme, že lidi ve firmě jsou tím nejcennějším. Podařilo se nám vytvořit výjimečnou firemní kulturu, na kterou jsme hrdí. U nás nenajdeš korporátní bulšit. Snažíme se rozvíjet jedinečnost a potenciál každého zaměstnance. Sídlíme v Brně, jsme na trhu od roku 2002 a od té doby neustále rosteme. Momentálně máme 70 zaměstnanců, 2000 firemních zákazníků a 10 produktů.

~~Začátek našeho příběhu se začal psát už v roce 2002. Na počátku stáli dva studenti informatiky - Jirka a Petr - dnes jednatelé IReSoftu. V roce 2005 zjistili, že sami dva už prostě na všechno nestačí… Přibrali tedy pět programátorů, čtyři konzultanty, jednu obchodnici a taky asistentku. Mimochodem všichni jsou pořád součástí IReSoftu :). Tato parta se dočasně nastěhovala do bytu na Křídlovické, kde z obýváku a dětského pokojíčku vznikly kanceláře. Další zlom přišel v roce 2009. Legendární byt už byl malý, protože tým se začal zase diametrálně rozrůstat. Iresofťáci se tedy přestěhovali do 1200metrových kancelářských prostor na Cejlu. A rozrůstáme se a rozrůstáme… Dnes je nás skoro 80, portfolio projektů jsme rozšířili na 10 a ještě jsme spustili několik softwarů na míru.

Ale čeho si vážíme nejvíc? Že můžeme dělat to, co nás baví a dává nám smysl. Že máme ve firmě super lidi, skvělou atmosféru a přátelské prostředí. A přestože je nás tolik, kolik nás je, pořád jsme jedna velká rodina. Všichni navzájem se potřebujeme a jsme jeden tým, který táhne za jeden provaz a dokonce i na stejné straně :)


Prošli jsme dlouhou cestu a kromě úspěchů jsme zažili taky spoustu pokusů a omylů. Věříme však, že směr, kterým teď jdeme, je správný. Lidi jsme přestali řídit, ale vést a věřte, že díky tomu se začaly dít velké věci… :). Jirka chce svými zkušenostmi inspirovat i ostatní. Podívej se na záznam z konference „Hraj naplno!“, poslechni si téměř hodinový, velice inspirativní podcast anebo si na IReBlogu přečti o tom, jak jsme získali nečekané ocenění - „Nejlepší projekt roku 2015 zaměřený na rozvoj koučovací kultury ve firmě".

Co by vás mohlo zajímat?