Digital signage head - vedoucí naší divize digitálních komunikačních ploch Aktuální

DIGITAL EXPERIENCE by REXY
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Jsi nadšenec do nových technologií, zajímají tě nové trendy i neustálý rozvoj a láká tě vést malý team superkolegů v dynamicky se rozvíjející společnosti? Tak to jsi náš člověk!! :-)

Jsme digitální agentura a umíme digital signage - tvoříme digitální komunikaci v komerčních prostorách prostřednictvím profesionálních monitorů se vzdálenou správou. Tento rok jdeme dál do interaktivních řešení, které nyní implementujeme pro naše klienty. Pro více infoo mrkni sem : 

https://sway.com/WQmRuSYw1rsKFslo?ref=Link

 

DIGITAL EXPERIENCE by REXY

Jsme digitální agentura Digital Experience a realizujeme komplexní digitální vybavení komerčních prostor. Umíme to celé vymyslet- kam a jaké monitory mají jít, co se na ně má pouštět, dodat potřebný hardware, máme vlastní software s možností interaktivních modulů. Umíme k tomu i dodat i nábytky na míru, protože naše sesterská agentura REXY jsou architekti, dále vše nainstalovat, naprogramovat, připravit animace a celé to poté servisovat a spravovat obsah. Nejsme tedy IT integrátor nebo dodavatel hardware nebo marketingová agentura, ale full-servisová digitální agentura.

Co by vás mohlo zajímat?