Copywriteři čtěte! Aktuální

Brain One
Praha, Prague 6
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Když ti arťák řekne “bez diakritiky je to hezčí”, máš chuť ho praštit tezaurem. Teď si právě negooglíš slovo “tezaurus”. Jsi posedlý jazykem a reklamou. Slušný rádio dokážeš napsat ve frontě v Luxoru. Denně chrlíš mraky nápadů a neposereš se, když přežije jeden ze sta. Ten pak dovedeš k dokonalosti. Jsi náš novej copywriter.

 

Co musíš mít

  • Perfektní češtinu a slušnou angličtinu

  • Schopnost nejen psát, ale i vymyslet a odprezentovat koncept, spot, klíčák, kampaň pro social a všechny ty serepetičky kolem

  • Touhu vyhrávat ceny

  • Agenturní zkušenosti a tím nemyslíme kafe na recepci na den otevřených dveří

 

Co ti dáme

  • Částečnej úvazek, klidně čtyři dny z pěti

  • Klienty jako CZC.cz, Direct pojištovnu, Vivantis. Velký brandy s malejma marcom teamama a no bullshit přístupem

  • Židli ve zběsilý firmě, která meziročně roste o desítky procent, ale průměrnej věk je 26

  • Krásné kanceláře ve vile na Praze 6

 

Těšíme se na tvé portfolio. 

 

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti DigitalBrain Company s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu tří let od zaslání vašich osobních údajů. Pokud chcete odebrat z naší evidence, napište na michaela.mundlova@brainone.agency.

Brain One

Jsme Brain One, marketingová agentura s jasným cílem. Budujeme značky, které jsou úspěšné, protože přináší zákazníkům vyšší hodnotu, než jejich konkurence.

Věříme, že jediná cesta k dlouhodobému úspěchu značek spočívá v tom, že svým zákazníkům přinesou podstatně vyšší hodnotu. Jsme tu, abychom takové značky pomohli vybudovat. Zatímco pro většinu agentur jsou komunikace a reklama první krokem, pro nás jsou až tím posledním. Předtím, než ho uděláme, si musíme být jistí, že to, co máme propagovat, má opravdu smysl.

Co by vás mohlo zajímat?