Cloud Platform Devops Aktuální

Itera Technologies
Praha 3
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Internship

Budeš zastávat pozici, která je zodpovědná za Devops okolo cloud platforem OpenStack a Kubernetes. Pracovat na platformě pro datová centra. To zahrnuje hlavně technologie OpenStack, Kubernetes, OVS, Ceph, Prometheus, Linux, atp. Jinak samozřejmě je dobrý mít zkušenosti s linuxem obecně. Hledáme lidi, kteří se nebojí používat poslední technologie a spolupracovat s globální komunitou na opensource.

Co se týče skills, tak hledáme jak někoho kdo začíná, tak někoho kdo už má názor a ví co chce používat.

Nabízíme od 50 000Kč do 75 000Kč podle toho jak jsi na tom. 

Itera Technologies

Jsme IT start-up zaměřující se na dodávku cloudových infrastrukturálních technologiích pro zákazníky. Používáme zejména OpenStack a Kubernetes.

Společnost Itera Technologies je začínající IT společností, která hledá zaměstnance pro vývoj svého cloudového produktu, který bude instalován u zákazníků již tento rok. Zakladatelé Itery mají z minulosti bohaté zkušenosti s vývojem cloudovch platforem a nabízí mladým talentům ale i zkušeným vývojářům možnost podílet se na vývoji řešení, které může mít celosvětový potenciál. Rádi se podělíme o zkušenosti s open source technologiemi, automatizací, CI/CD, cloudovým networkingem atd.   

Co by vás mohlo zajímat?