Datový analytik Aktuální

Red Media
Prague 5
Zaměstnanec
Full-time, Externě

Hledáme člověka s vášní pro čísla na pozici analytika v oblasti digitálního marketingu.

Kdo jsme?

Naše analytické oddělení v rámci sdružení digitálních marketingových firem MediaBlock vzniklo teprve před rokem, ale zakázky se na nás jen hrnou. Zajišťujeme celý proces analytiky od nasazení měřicích kódů na weby až po interpretaci výsledků měření a prezentaci klientům. Pracujeme především s nástroji jako jsou Google Tag Manager, Google Analytics, AdForm a další.

Co bude tvoje náplň práce?

  • sestavování podkladů pro nasazení měřicích kódů,
  • nastavování měření a cílů v Google Analytics či AdForm,
  • příprava exportů dat (v excelu)  z měřicích systémů,
  • procházení procesu nasazení kódů s klientem,
  • nastavování reportů pro klienty aj.

Rádi bychom někoho, kdo nebude vykonávat jen rutinní práci. Počítáme s tím, že si bude časem spravovat projekty samostatně a bude plnohodnotnou posilou v týmu.

Co požadujeme?

  • koncepční, analytické myšlení - pokud nemáš vztah k číslům a logickému myšlení, tato práce tě v první řadě nebude bavit;
  • pokročilou znalost práce s MS Excel,
  • základní znalost Google Analytics,
  • orientace v nástrojích Google - Drive, Sheets, Docs ad.

Co můžeme nabídnout:

  • Poznáš spoustu zajímavých lidí napříč obory - od kreativců, developerů, projekťáků a zapojíš se s nimi do všeho, co se v Kindred Group děje.
  • Možnost práce na HPP/ IČO. Možnost Home Officů (flexibilní možnost práce).
  • Stabilní plat podle tvých zkušeností i bonusový & benefitní firemní systém.
  • Vybavení jako počítač, telefon nebo tarif & cokoliv, co potřebuješ k práci …
  • Možnost vzdělávání & parties & socials napříč celou 150hlavou skupinou Kindred Group!
  • A DALŠÍ …

Pokud tě to zaujalo, napiš!

Rádi s tebou probereme situaci a možnosti. Těšíme se na tebe!

Zorka a Lenka

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Mediablock s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů.

Red Media

Jsme výkonnostní agentura zaměřená na online media. Aktivně propojujeme kreativu a mediální plánování a zvyšujeme výkon reklamy a marketingu našich klientů. Kreativita | Obchodní strategie | Analytika | Média | Výkon | Výsledky

Fungujeme na jednoduchých principech:

VÝKON | Jedeme na výkon, v kampaních, ve spolupráci s klientem, hledáme hranice těch nejlepších možných výsledků.

NO BULLSHIT | Co slíbíme, to splníme. Co řekneme, to platí.

INOVACE | Hledáme a implementujeme inovativní přístupy do všeho, co děláme. Vyvíjíme vlastní nástroje a platformy.

ZÁBAVA | To, co děláme, nás baví a naplňuje.

Jako jedni z prvních na českém trhu integrujeme do kreativních strategií nové technologie a nástroje jako programmatic buying, behaviorální cílení nebo nestandardní reklamní formáty.

Naší hlavní motivací jsou dobré výsledky a úspěch u klientů. Mezi nimi například Zoot, LG, Loreál, skupina ČSOB, NN, Hypoteční banka, J&T Banka, značky Karlovarských minerálních vod nebo Rémy Cointreau (Metaxa, Aperol Spritz a další). To všechno můžou být tvoji klienti.

Hledáme lidi, kteří se chtějí neustále posouvat dál, kteří se chtějí učit a měnit svět kolem sebe. Všechno, co se chceš naučit, tě naučíme. Hlavní je zápal a nadšení pro věc!