React developer pro globální startup Aktuální

Smartsupp
Brno
Zaměstnanec
Full-time

O nás

Pokud nechceš být pouze špendlík v kupce sena, tak jsi na správném místě. Jsme tým nadšenců a makáme na globálním SaaS (software as a service) v Brně. Smartsupp je chat, který používá každý měsíc přes 300 milionů návštěvníků. Takové to malé chatovací okénko, co vidíš často na webech v pravém dolním rohu. Mezi naše zákazníky patří e-shopy, startupy i velké firmy, jako je Česká Pojišťovna, Seznam.cz nebo Slevoking.cz. Troufáme si říct, že v Česku jsme jednička na trhu. Nakopli jsme ovšem i globální expanzi - přes 70 % Smartsupp uživatelů je ze zahraničí, po Česku jsou naše největší trhy Polsko, Španělsko, Itálie, Francie a Německo.

Na čem u nás budeš pracovat?

Budeš vyvíjet novou verzi chat boxu - chatovací okénko, které si naši zákazníci vkládají na svůj web. Měsíčně se chat box zobrazí 235 milionům návštěvníků a realizuje se přes něj 900 000 chat konverzací. Chat box je jednou z nejklíčovějších Smartsupp komponent. Tvůj kód tak musí být krátký a rychlý, aby to naše servery bez problémů zvládly.

Používáme moderní technologie, které prošly zkouškou ohně. Většina stacku je Javascript. Frontend webových aplikací kódujeme v Reactu. Některé komponenty (chat box) v čistém JavaScriptu. Na backendu se setkáš s Node.js, MongoDB a Ansible. Smartsupp servery aktuálně migrujeme na Amazon AWS, kde už máme rozběhaný Smartlook. Část backendu běží na PHP/Nette (vždy se najde nějaký legacy code :) CDN jsme svěřili CDN77, monitoring řešíme přes Datadog.

Jsme menší a flexibilní tým, proto u nás nehledej žádné složité procesy ani korporátní buzzwordy. Pro task management používáme Trello a pro komunikaci v teamu Slack.

Co bys měl umět?

 • Máš zkušenosti s React / Vue.js
 • Výhodou je znalost standardu ES6 a TypeScriptu
 • jsi pečlivý a máš cit pro detail

Proč se ti u nás bude líbit?

 • Získáš zkušenosti z první ruky jak to funguje v rychle rostoucím globálním tech startupu.
 • Místo v mladém, mezinárodním týmu (nejmladšímu členovi je 22 a nejstaršímu 37 let)
 • příjemná atmosféra, žádná byrokracie, ani korporátní bullshit a k tomu spousta příležitostí
 • Neomezený přísun domácí Smartsupp slivovice a dobrého rumu, kterými zapíjíme každou novou pětistovku paid users.
 • spousta benefitů, budget pro sebevzdělávání, lekce angličtiny, pravidelné týmové párty, MultiSport karta a různé sportovní akce (squash, fotbal, paintball, wakeboarding, lyže)
 • Kanceláře v centru Brna se spoustou dobrých restaurací v okolí

Smartsupp v číslech

 • 5 let od spuštění
 • 14 členů týmu
 • Smartsupp chat vidí na webu každý měsíc 300 milionů návštěvníků
 • V 90 zemích světa používá Smartsupp celkem 58 000 webů
 • Mrkni na náš web pro více informací (založení účtu je zdarma)

Máš zájem makat pro Smartsupp?

Rádi ti osobně představíme Smartsupp a technologie, které používáme. Napiš proč u nás chceš makat, pošli tvoje portfolio, LinkedIn nebo životopis.
 

Smartsupp

Jsme tým nadšenců a makáme na globálním SaaS (software as a service) v Brně. Smartsupp je chat, který používá přes 235 milionů návštěvníků každý měsíc.

Pokud nechceš být pouze špendlík v kupce sena, tak jsi na správném místě. Jsme tým nadšenců a makáme na globálním SaaS (software as a service) v Brně. Smartsupp je chat, který používá přes 235 milionů návštěvníků každý měsíc. Takový to malý chatovací okýnko, co vidíš často na webech v pravém dolním rohu. Mezi našimi zákazníky jsou shopy, startupy i velké firmy jako Česká Pojišťovna, Seznam.cz nebo Lekarna.cz. Troufáme si říct, že v Česku jsme jednička. Ale nakopli jsme i globální expanzi - přes 50 % Smartsupp uživatelů je ze zahraničí, po Česku jsou naše největší trhy Polsko, Itálie Francie a Německo.

Co by vás mohlo zajímat?