Databázový architekt Aktuální

Altworx
Brno
Zaměstnanec
Full-time

Neláká tě práce v korporátu a raději bys pracoval v menší společnosti a byl její nedílnou součástí? U nás budeš pracovat v malém týmu, ale na velkých věcech!

Altworx: kdo jsme a co děláme

Děláme vlastní produkt, který se zabývá optimalizací velkých provozů a předcházení bezpečnostním incidentům. Už teď je Altworx nasazený v produkčnímm prostředí a díky tomu máme reálnou zpětnou vazbu. Ještě jsi o nás neslyšel? Nejvyšší čas to změnit!

Koho hledáme

Pro náš tým zabývající se železniční dopravou hledáme databázového architekta - nového kolegu, který by zajistil technické vedení určoval směr vývoje.

Náplní tvé práce bude rozvoj a udržování architektury databázových prostředí, také nastavení nových prostředí, instalace a konfigurace SW, tvorba skriptů apod. Hlavně ale budeš tím, kdo bude udávat, jak to bude vypadat a budeš odpovídat za správnou implementaci a za to, jak je vývojářské prostředí nastaveno.

Jako databázový architekt budeš kromě týmu vývojářů úzce spolupracovat také s našimi analytiky a projektovým manažerem.

Co od tebe očekáváme

Kdo je ideálním kandidátem? Člověk, který má bohaté zkušenosti s návrhem architektury databázového prostředí, s analytickým myšlením, dobrými komunikačními dovednostmi a aktivním přístupem. Očekáváme také samostatnost a schopnost efektivně řešit problémy.

Potřebná je znalost PostgreSQL a Git, občas používáme taky Oracle. Samozřejmostí je angličtina.

Nejedná se o juniorskou pozici, potřebujeme opravdu zkušeného člověka s expertní znalostí návrhu a vývoje databázové a aplikační vrstvy a se schopností vést tým.

Pracovní pozice je vhodná také pro osoby se sníženou pracovní schopností.

Práce v Altworxu

Nabízíme ti samostatnou a zodpovědnou práci v menším neformálním kolektivu, kde všichni mají možnost podílet se na produktu od začátku a významně ovlivnit co a jak děláme.

Můžeš se těšit na práci v klidném prostředí historické vily, pružnou pracovní dobu, budget na vzdělávání a další benefity jako možnost vlastní volby HW, příspěvek na dovolenou apod. Odpovídající ohodnocení je samozřejmostí.

Chceš vědět víc?

Zaujala tě naše nabídka a myslíš, že jsi vhodným kandidátem? Tak nám napiš nebo zavolej a my ti rádi řekneme víc. Můžeme se potkat u nás na vile nebo tě pozveme na pivo a popovídáme si o práci u nás.

Altworx

Vyvíjíme vlastní produkt pro enterprise společnosti. S Altworxem nabízíme technologii a přístup, který doplňuje big-datové technologie a snaží se řešit problémy, na které big-data zatím nejsou vhodná. Pokud tě zajímají výzvy, které přináší velikost a složitost procesů, ale nechceš dělat v korporátu, pak můžem být ta pravá firma.

Jsme menší tým vývojářů a analytiků a na Altworxu pracujeme společně a bez zbytečné byrokracie.

Nabízíme dobrý plat, práci v malé kanceláři ve vilce se zahradou, pružnou pracovní dobu, možnost výběru vlastního hardware a tak.

Co by vás mohlo zajímat?