Trainee Hacker (bakalářka/diplomka přímo ve vývojářské praxi) Aktuální

MANTA
Praha
Zaměstnanec
Externě, Full-time, Internship, Part-time

Spojíš práci se školou a uvidíš výsledky své bakalářky, diplomky nebo disertace přímo v praxi. Kromě toho získáš neocenitelné zkušenosti při práci ve startupovém týmu, který posouvá hranice toho, co lze ve světě Business Intelligence dokázat.

Měl(a) bys:

 • Studovat informatiku na FIT ČVUT, FEL ČVUT, MFF UK nebo jinde
 • Věnovat se programování a mít za sebou aspoň základní kurzy Javy
 • Mít otevřenou hlavu a být připravený se profesně i studijně posouvat
 • Alespoň slušná angličtina je plus

Nabídneme ti:

 • Možnost využít naše dlouholeté partnerství a zkušenosti s ČVUT a MFF UK, aby sis vybral ideální téma závěrečné práce, dobrého vedoucího a všechno dospělo ke zdárnému konci
 • Rozšířit si obzory s prací v softwarovém vývoji, jehož výsledky jsou okamžitě nasazovány u zákazníků po celém světě
 • Možnost namíchat si úvazek tak, jak potřebuješ, abys zvládal(a) školu i práci
 • Zkušenosti s prací v profesionálním vývojářském týmu a se vším, co s tím souvisí
 • Skvělé finanční ohodnocení
 • Hromadu benefitů (neomezenou prací z domu počínaje a stravenkami konče)
 • Samozřejmě všechno, co k práci potřebuješ (počítač, telefon, atp.)

MANTA

MANTA je český technologický startup, který dodává unikátní řešení na analýzu dat do největších firem na celém světě.

Pomáháme zvládat nápor dat finančním, mediálním i jiným globálním gigantům. Díky tomu, že jsme v analýze informačních toků v datových skladech nejlepší na světě, se nám Mantu daří úspěšně prodávat po celém světě. Jádro našeho byznysu však leží v USA, kde už máme desítky zákazníků a kde jsme si před dvěma lety otevřeli první pobočku v San Franciscu a právě teď otevíráme druhou v New Yorku.

Naše cesta

V rámci české tech startupové scény jsme v roce 2015 vyhráli Czech ICT Incubator a následně bodovali i za mořem - tři měsíce v Inkubátoru Plug n' Play v Silicon Valley nám otevřely dveře právě k rozšíření za oceán.

Od roku 2015, kdy jsme v malém pražském kanclu začínali v šesti, jsme vyrostli skoro čtyřikrát a museli jsme se přestěhovat do většího na I. P. Pavlova. V ČR máme vývojové centrum a globální marketingový tým, za mořem obchodníky. S některými těžkými úkoly, například s náborem, nám pomáhají kolegové a kolegyně z naší velké sestry, Profinitu.

V září 2018 jsme získali seed round investici od českého fondu Credo Ventures a německé investiční skupiny Senovo (více na TyInternety, Lupa nebo Czechcrunch).

Byznys + věda = <3

MANTA je ukázkou skvělého propojení byznysu a nejnovějších poznatků z computer science. Společné projekty s Českým vysokým učením technickým a Matematicko-fyzikální fakultou Karlovy univerzity posouvají celou oblast automatizovaného porozumění programovému kódu a zároveň umožňují přímou aplikaci vědeckých poznatků do byznysové praxe.

Co by vás mohlo zajímat?