Start-up Ninja, hiya! Aktuální

Foccus Design
Prague 1
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě
Kdo jsme my? Takový malý (ale rostoucí!) kolektiv lidí pod vedením tří zakladatelů: bývalého zaměstnance Googlu, experta na čísla a zkušeného podnikatele. Jako agentura věříme, že inovace jsou nejen výzva, ale hlavně investice do budoucna, a tak pomáháme pro své klienty vymýšlet a realizovat inovativní služby a projekty v digitálu. 

Kdo jsi ty? Ninja. Proč? Protože přesně toho hledáme. Tedy ne někoho, kdo by nás uměl uškrtit kravatou na osmdesát způsobů. My hledáme člověka, který se nelekne tří úkolů naráz, splní je s naprostou precizností a ještě se u toho zvládne tvářit tajemně. V praxi budeš třeba najednou jednat s právníky, v dalším projektu řídit tým studentů v callcentru a úplně jinde suplovat projekťáka. 

Odpovědi na některé často nekladené otázky:

Proč ten tajemný výraz? Protože pracujeme s přísnými obchodními tajemstvími, ke kterým se nikdo nesmí dostat. Diskrétnost je v naší branži naprosto zásadní.

Nemám moc pracovních zkušeností, má cenu se hlásit? Bezpochyby. Je nám jedno, jestli máš za třicet let života čtyřicet let pracovních zkušeností, nebo se teprve rozjíždíš. Hlavní je, co v tobě najdeme.

Co mi můžete nabídnout dalšího? Kromě práce na projektech, ke kterým se někdo jen tak nedostane, je to třeba ještě:
  • Kanceláře na Praze 1
  • Pracovní doba, kterou si nadesignuješ úplně sám – můžeš si navíc vybrat, jestli u nás pojedeš třeba na 60 % úvazku (to je minimum), na 80, nebo na fulltime.
  • Žádná rutina, protože každý projekt je unikátní a jejich management je pořádná výzva
  • Možnost naučit se, jak se zakládá firma od píky, ale taky jak se řídí a rozvíjí; to se ti v budoucím životě bude určitě hodit

Co chcete ode mě? Aby ses neleknul té kupy výzev, která na tebe přistane. V začátcích ti pomůžeme, ale pak už to bude celé na tvém svědomí. To je pro začátek všechno, zbytek můžeme vyladit.
 

Foccus Design

Jsme malá inovační agentura, která pomáhá větším, korporátním partnerům vytvářet nové a inovativní služby a projekty v digitálním prostředí. Naším motem a pravidlem je, že inovace je zároveň investice, a tak se k ní musíme chovat.

Foccus Design vznikl v roce 2017 jako společný projekt 3 kamarádů: ex-Googlera, celožitovního podnikatele a experta na sales a čísla. Naším cílem je nabízet strukturovaný přístup k inovacím firmám, které interně inovace nemají zastřešené a/nebo na ně nejsou kapacitně nebo metodologicky vybaveny. Využíváme jak velmi dobře známých přístupů (Value Proposition Design, Design Sprint, Systemative Innovative Thinking, Business Model Design, Customer Development) tak i našich interně vzniklých metodologií. V současnosti je nás 7 a rychle rosteme, jak na straně klientů tak kolegů. Hledáme k sobě kolegy a kamarády, kteří se rádi podílejí na nových věcech, nevadí jim, když se věci občas až příliš často mění, rádi přinesou svoje znalosti a schopnosti k nám to týmu, ale zároveň se chtějí učit nové věci. Ačkoliv nemáme rádi buzzwordy, hledáme k sobě lidi, kteří nad rámec všeho budou naši "start-up ninjové" a nebude jim vadit na jednom projektu s právníky řešit smlouvy a NDA-čka, na jiném projektu bude řídit 5 studentů v call centru a na třetím projektu budou na pomezí projekťáka a produkťáka.

Co by vás mohlo zajímat?