Sales Closer Aktuální

Foccus Design
Prague 1
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Kdo jsme my? Malá agentura pod vedením tří zakladatelů: bývalého zaměstnance Googlu, experta na čísla a zkušeného podnikatele. Jako celek věříme, že inovace jsou nejen výzva, ale hlavně investice do budoucna, a tak pomáháme pro své klienty vymýšlet a realizovat inovativní služby a projekty v digitálu.

V rámci jednoho z našich projektů máme své callcentrum a právě tam hledáme posilu. Možná ti při slovu “callcentrum” naskočila husí kůže a už zběsile zavíráš nabídku, ale nemusíš mít strach, o žádný cold calling se nejedná a ponožky z bambusového vlákna prodávat fakt nebudeš. Tvůj úkol bude mnohem šlechetnější - pomůžeš našim zákazníkům, kteří už o naši službu projevili zájem, najít tu nejlepší nabídku na trhu. Jedná se o takový přátelský pokec, jehož hlavním cílem je zjistit, jaké informace o službě a nabídkách zákazníci potřebují.

Kdo jsi ty? Příjemný komunikativní typ, který rád vede jiné a který rád povede i naše callcentrum. Zdobí tě chladná hlava, dobrý úsudek při navrhování změn (a rozhodování o nich) a odvaha sám popadnout mobil a ukázat, jak se to dělá.


Co ti můžeme nabídnout?

  • Práci na full-time s tvým vlastním týmem (dle tvého uvážení na IČO nebo HPP)
  • Seniorní pozici, na které ale rádi přivítáme i juniora, pokud nám dostatečně předvede, co v něm je
  • Kanceláře na Praze 1
  • Prostředí, které tady označujeme za přátelské a moc si ho vážíme
  • Přístup k projektům, které jsou chráněny smlouvou o mlčenlivosti a na světlo se dostanou až za dlouhou dobu


Co chceme od tebe?

  • Abys věděl, že automotive není o vytváření motivů aut na smartphony (a obecně měl trochu povědomí o celém tomhle oboru)
  • Abys byl komunikativní člověk – jak osobně, tak případně po telefonu
  • Pokud už máš zkušenosti s vedením lidí nebo callcentrem jako takovým, je to velké plus


Foccus Design

Jsme malá inovační agentura, která pomáhá větším, korporátním partnerům vytvářet nové a inovativní služby a projekty v digitálním prostředí. Naším motem a pravidlem je, že inovace je zároveň investice, a tak se k ní musíme chovat.

Foccus Design vznikl v roce 2017 jako společný projekt 3 kamarádů: ex-Googlera, celožitovního podnikatele a experta na sales a čísla. Naším cílem je nabízet strukturovaný přístup k inovacím firmám, které interně inovace nemají zastřešené a/nebo na ně nejsou kapacitně nebo metodologicky vybaveny. Využíváme jak velmi dobře známých přístupů (Value Proposition Design, Design Sprint, Systemative Innovative Thinking, Business Model Design, Customer Development) tak i našich interně vzniklých metodologií. V současnosti je nás 7 a rychle rosteme, jak na straně klientů tak kolegů. Hledáme k sobě kolegy a kamarády, kteří se rádi podílejí na nových věcech, nevadí jim, když se věci občas až příliš často mění, rádi přinesou svoje znalosti a schopnosti k nám to týmu, ale zároveň se chtějí učit nové věci. Ačkoliv nemáme rádi buzzwordy, hledáme k sobě lidi, kteří nad rámec všeho budou naši "start-up ninjové" a nebude jim vadit na jednom projektu s právníky řešit smlouvy a NDA-čka, na jiném projektu bude řídit 5 studentů v call centru a na třetím projektu budou na pomezí projekťáka a produkťáka.

Co by vás mohlo zajímat?