PHP developer Aktuální

Pilulka.cz
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Znáš Pilulku? Tak to si jenom myslíš.

Internetová lékárna Pilulka.cz je pomyslná špička ledovce. Patří do skupiny projektů holdingu Pilulka Lékárna. Na trhu jsme již pátým rokem a spojujeme farmacii a nejnovější technologie směrem k zákazníkovi.

Aktuálně nás čeká výzva v podobě budování nového systému, na kterém poběží naše E-commerce projekty v několika zemích Evropy. Denně také pracujeme na mobilních aplikacích, na vlastním BackOffice systému, který je interním CRM+ERP+PIM systémem napojený na spoustu externích služeb a rozhraní, které stojí za to poznat a získat spoustu nových zkušeností. 

 

Co bys měl mít:

Kromě analytického myšlení požadujeme znalost SQL databází (alespoň MySQL), NoSQL databází jazyka PHP, dále nějaký VCS systém - nejlépe Git. Nejdůležitější vlastností je ovšem ochota učit se nové věci a nebát se komunikovat a experimentovat.

 

Co ti můžeme nabídnout my:

Tvorba softwaru je již přibližně 70 let starým průmyslovým odvětvím, které pomohlo vybudovat spousta inteligentních lidí jež vymysleli postupy, které se v průběhu let staly standardem. Nás tyto standardy zajímají a snažíme se je dodržovat.

Pokud ti říkají něco zkratky SOLID, TDD, DDD, ES, CQRS, MQ, MVC, … super, pojďme o nich diskutovat. Pokud ti nic neříkají, pojďme o nich diskutovat také a něčemu novému se společně přiučit.

Na konkrétní technologie nahlížíme jako na implementační detail tak, abychom se je nemuseli bát měnit nebo s nimi experimentovat. Ověřili se nám tyto: composer, bower, mariadb, redis, elasticsearch, zmq, docker.

To že nás nové technologie zajímají si budeš moci nejenom ověřit, ale i prožít skrz naše DEV Fridays,kde si technologie ukazujeme a hrajeme si s nimi.

 

Co ti můžeme nabídnout dál?

 • Nadstandardní platové ohodnocení a speciální odměny.
 • In-house dev team.
 • Široké pole realizace vlastních nápadů v projektu, který získal investice v řádu desítek miliónů korun.
 • Volba režimu pracovního poměru.
 • Moderní, nové kanceláře jen 2 minuty od metra Českomoravská.
 • Přístup k firemním vzdělavacím zdrojům.
 • Přímý kontakt s majiteli společnosti.
 • Pořádáme společné firemní akce (hory, voda, kultura, běžecké závody a spousta jiných zážitků)
 • Zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky.
 • Přátelský kolektiv s věkovým průměrem okolo 30 let.
 • Pro naše kolegy máme v kuchyňce vždy po ruce zdarma kafe a čaj.

 

Máš zájem?
Pošli nám odkaz na svůj LinkedIn nebo CV, pokud máš ovšem kus kódu, kterým by si se chtěl pochlubit, je to ideální varianta a můžeme se o něm pobavit. Nachystaný Docker tě již čeká.

Pilulka.cz

Pilulka je úspěšná, stabilní a rostoucí společnost, provozující kamenné lékárny a známé internetové lékárny Pilulka.cz a Pilulka.sk. Jsme firma, která zaměstnává přes 250 zaměstnanců, přesto si udržujeme start-up duch firmy (na centrále přes 50 kolegů, zbytek pracuje v lékárnách a v terénu). Děláme vše pro naše zákazníky a díky tomu se nám již čtvrtým rokem daří úspěšně růst a prosperovat. Hledáme další kolegy a kolegyně, kteří nám pomohou a posílí náš tým.

Pilulka.cz získala v letošním roce ocenění APEK E-commerce Awards 2017 za nejvíce inovativní a originální internetový obchod a v roce 2018 bude reprezentovat Českou republiku na Global E-commerce Summitu. Získala také 7. místo ve střední a východní Evropě (1. místo v ČR) v soutěži Deloitte Technology Fast Rising Stars.

Sami jsme vybudovali moderní logistické centrum, přes které sme v roce 2017 obsloužili víc než 300 000 zákazníků. Uspořádali akci pro děti, kde se rozdalo přes 1000 cukrových vat. Společne týmově uběhli téměř 500 000 km, vypili stovky litrů piva a limonády, každý den si vzájemně rozdáme desítky úsměvů. Pravidelně investujeme svůj vlastní čas a peníze do našeho vzdělání. 

Pilulka.cz meziročně roste o desítky %. Na počátku roku 2014 nás bylo 5 zaměstnanců. Na konci 2015 už téměr 50 a v polovině roku 2017 více než 250. A místa jsou volná pořád. Podívej se koho právě hledáme, nebo nám napiš co umíš a jak bys nám chtěl pomoct v dalším růstu.

Jsme tým a všichni naši hráči jsou pro nás důležití, pokud se k nám chceš připojit, něco nového se přiučit a podílet se na velkých věcech, dej nám vědět. Těšíme se na Tebe!

 

Co by vás mohlo zajímat?