IT konzultant s prořízlou pusou Aktuální

CloseIT s.r.o.
Brno
Zaměstnanec
Full-time, Part-time


Chceme ukecaného ajťáka. Ano, mnohým to bude znít podobně absurdně jako slovní spojení „suchý déšť“ nebo „nízký mrakodrap,“ my však přesto věříme, že takový člověk existuje. Bude totiž nejen programovat, ale rovněž se setkávat s našimi klienty, tudíž se mu komunikační dovednosti budou hodit.

Kdo jsme? Zaměření naší firmy je patrné hned z názvu – CloseIT. Uzavíráme totiž mezeru mezi potřebami businessu a IT službami. Zabýváme se vývojem software, bussiness inteligencí, automatizací IT struktury a procesů. Jsme sice malá, ale velmi živá firma.

Jak se k nám dostaneš? Nejlépe dveřmi, ale rovněž Ti pomůže, když :

 • Budeš ovládat Javu. Nesedí na Tebe tento bod a chystáš se zklamaně zavřít tento inzerát? Zadrž, pokud Tě tyto oblasti zajímají, můžeme Tě leccos doučit.

 • Si poradíš s Linuxem

 • Rovněž oceníme, pokud se přátelíš s databázemi a ETL procesy

 • Umíš jednat s lidmi

 • Pro Tebe angličtina není exotický jazyk, ale běžný komunikační prostředek

 • Jsi kreativní, máš tvůrčí potenciál a rád cestuješ

 • Na sobě rád pracuješ a zdokonaluješ se

Co Tě u nás čeká a nemine? Namíchali jsme pestrý koktejl benefitů, sestávající z:

 • Přátelského pracovního prostředí. U nás nejen pracujeme, ale rovněž se bavíme – například u stolního fotbálku, playstationu, nebo při neobvyklých akcích. Zrovna plánujeme účast na únikové hře Kukaččí hnízdo, přidáš se?

 • Flexibilní pracovní doby a možnosti homeoffice

 • Občerstvení na pracovišti. U nás se můžeš cítit jako ve své kuchyni – nalij si naše prvotřídní kafe, napij se čerstvě vymačkaných ovocných šťáv, anebo v letních měsících sáhni do lednice pro pořádného nanuka.

 • Podpory Tvého profesního rozvoje. Díky tomu, že jsme startup, se u nás naučíš spoustu různých věcí. Rovněž pravidelně pořádáme vzdělávací semináře “CloseIT café,“ na kterých se učíme nové věci a zdokonalujeme v tom, co už umíme.

Zaujali jsme Tě? Na nic nečekej a pošli životopis, zbytek probereme třeba u kafe.

CloseIT s.r.o.

Spousta firem si dává jméno tak, aby ukázali, že jsou nejlepší, nejotevřenější, nejsvětovější. Ale proč to dělat, když za nás může mluvit naše práce? A proto jsme jednoduše CloseIT – to je totiž to, co děláme. Uzavíráme mezeru mezi světem businessu a IT, protože věříme, že technologie musí pracovat pro business. A jsme v tom fakt dobří.

Co všechno děláme? Propojujeme IT služby s firmami, které je potřebují, a vyvíjíme pro ně software. Taky se zabýváme integrací v oblasti business inteligence, automatizací IT infrastruktury a procesů. Pro tebe to znamená, že přičichneš k mnoha oblastem, a rozšíříš si tak obzory jako nikde jinde.

Našimi klienty jsou převážně banky. To znamená práci pro největší firmy s obrovským dopadem, ale taky naprostou preciznost a dokonalost v tom, co děláme. To rozhodně neznamená korporátní přístup, jenom chuť se pořád zlepšovat. Proto víme, že naše další zdokonalování a rozvoj našich schopností jsou naprosto nezbytné a jdeme tomu naproti – ať už jde o lekce angličtiny s rodilým mluvčím (které hned využiješ komunikací s našimi zahraničními partnery a klienty) nebo pravidelné “CloseIT café” workshopy.

Jasně, jsme zatím malá firma, ale o to lepší atmosféru tu máme. Svoje nové kanceláře si jednoduše zamiluješ, stejně jako naše Nespresso kafe nebo čerstvě vymačkané ovocné šťávy. Mezi řádky kódu si rádi dáme zápas ve stolním fotbálku nebo nějakou hru na Playstationu nebo s VR brýlemi. A po práci zajdeme třeba na únikovou hru. Hodně si téhle atmosféry vážíme a přejeme si kolegu, který by si ji cenil s námi.

A protože je dneska v módě nabídnout nějaké ty benefity, tady jsou. Notebook a mobil pro osobní užívání. Ten mobil bude i s balíkem dat pro home office i zábavu. Když už nabízíme data pro home office, možná se hodí nabídnout i ten home office, takže ten taky. A ještě nabídneme 4 dny sickdays navíc. A pokud bys třeba chtěl ještě něco, prostě za námi zajdeš a něco vymyslíme – svoje lidi totiž umíme ocenit.

Co by vás mohlo zajímat?