Toužíme po Art Directorovi Aktuální

DigitalBrain Company s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Vidíš rozdíl mezi fuchsiovou a magentou. Na svatebním oznámení nejlepší kamarádky řešíš hlavně kerning. Miluješ formu a zasněně přesvědčuješ copywritera, jak by bylo super mít všechno kapitálkama a bez diakritiky. I tý největší kravině umíš dát jedinečnej ksicht. Trpělivě vysvětluješ méně vyvinutým jedincům, že fonty nejsou jen “patkový” a “něco jako Helvetica”. A nakonec máš všechno stejně nejkrásnější, i když skromně podotýkáš, že to ještě není úplně ono. Jsi náš nový Art Director a ručíš za vizuální výstupy celé agentury.

 

Kdo jsme?

V Brainu neděláme jenom kampaně, ale stavíme značky a produkty. Než začneme s komunikací, chceme s klienty vytvořit něco, co má cenu komunikovat. Něco, co přináší hodnotu. A firmy jako CZC.cz, Direct pojišťovna nebo třeba Vivantis s náma souhlasí.

 

Co mu dáme?

  • Zázemí rychle rostoucí agentury, kde lidi opravdu makaj

  • Office, kde si vzájemně chystáme večeře, cvičíme ráno jógu a jezdíme spolu na víkendy ne kvůli HR, ale protože fakt chceme

  • Práci na brandech jako Direct Pojišťovna, Vivantis a CZC.cz

  • Solidní plat a bonusy

  • Know-how který jinde nenajdeš - brand innovation, stavba digitálních produktů na míru, venture development vlastních projektů.

 

Co musí zvládat

  • V teamu dvou až tří lidí nejenom vymyslet kampaň, ale spolu s CD a textařem kompletně odřídit její exekuci.

  • Ps, Ai, In i poslepu

  • Základní vhled do věcí jako kamera, střih, supervize retuší, briefování fotografa, CID, motion design, ilustrace

 

Zní to dobře? Pošli nám životopis a portfolko a popovídáme si o tom

 

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti DigitalBrain Company s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu tří let od zaslání vašich osobních údajů. Pokud chcete odebrat z naší evidence, napište na michaela.mundlova@digitalbrain.cz.

DigitalBrain Company s.r.o.

We help brands to be successful in competitive B2C and B2B markets. Our ability is to gain a right insight into consumer's mind and help you to create a product = brand that people will naturally want to pay for.

Co by vás mohlo zajímat?